eshop

IKONA AP

IKONA SCH 

IKONA ROKSOR 

Rychlý kontakt

Centrála
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Hradská 280
396 01 Humpolec
Tel.: +420 565 300 111
e-mail: info@profil-nabytek.cz

Obchodní kancelář Praha
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Vinohradská  130
130 00, Praha 3
Tel.: +420 777 740 470
e-mail: obchod@profil-nabytek.cz

Dceřinná společnost
Profil Nábytok, s. r. o.
Stará Prievozská 2,
821 09 Bratislava,
Tel.: +421 905 825 240
e-mail:info@profil-nabytok.sk

World BTC business patří mezi první společnost, která založila kamenné centrum pro své klienty a kanceláře pro zaměstnance, kde se vše točí kolem virtuální měny tzv. bitcoinu.

Byli jsme potěšeni, že jsme dostali příležitost se na tomto projektu podílet. Pro „inkubátor odvážných myšlenek“ jsme navrhli funkční nábytek, který mimo jiné vychází z vizionářského nadšení majitele firmy a jeho osobní filozofie dívat se na věci z jiné perspektivy.

Nejprve jsme navrhli stoly pro klientské centrum, kde byla hlavním konstrukčním prvkem betonářská výztuž a na pracovní desku jsme použili europalety.

Díky předchozí zdařilé menší realizaci nás majitel společnosti přizval i k řešení vybavení nábytkem pro své kancelářské prostory, nacházející se nedaleko stávajících. Předmětem bylo navíc nové prostorové řešení. Šlo o to, aby rozrůstající se firma nemusela měnit stávající prostory za větší, a navrhnout půdorysné uspořádání, kde budou koexistovat jak stálí zaměstnanci, kteří potřebují pevné pracoviště, klid a úložný prostor, tak externisté či stážisté, kde jejich potřebám vyhovuje sdílené pracovní místo. 

1 návrhy skycivizu webvizu web 2image1

 

 

 

 

 

V obou případech jsme vycházeli ze standardní kolekce MOVE ME. První série „mobilních pracovišť“, které lze různě přemisťovat a skládat do sdružených stolů či jednoho konferenčního stolu, jsou menší, subtilnější a díky kolečkům pojízdné, přesto velmi stabilní. Vetší pevná pracoviště zase mají zabudované úložné boxy a vetší pracovní plochu. Navíc mají příjemné tvarování hran, které celkově „změkčují“ nábytek. Žlutá firemní barva doplňuje bílé povrchy a funguje jako zajímavý akcent. Díky těmto detailům, živému uspořádání interiéru a entuziasmu majitele společnosti působí prostor jako živý organismus, kde je příjemné pracovat a trávit svůj čas.

3 výroba4 kompletace5 montáž u zákazníka DSC1817