eshop

IKONA AP

IKONA SCH 

IKONA ROKSOR 

Rychlý kontakt

Centrála
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Hradská 280
396 01 Humpolec
Tel.: +420 565 300 111
e-mail: info@profil-nabytek.cz

Obchodní kancelář Praha
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Vinohradská  130
130 00, Praha 3
Tel.: +420 777 740 470
e-mail: obchod@profil-nabytek.cz

Dceřinná společnost
Profil Nábytok, s. r. o.
Stará Prievozská 2,
821 09 Bratislava,
Tel.: +421 905 825 240
e-mail:info@profil-nabytok.sk

Na Design Shakeru nebude letos chybět ani náš stánek, kde se zaměříme na kancelář jako prostor, který lze vnímat všemi smysly.

Precizní minimalismus, forma následovaná funkcí, modularita a etika jsou základními body nového konceptu kancelářských prostorů, které je podle nás nutné dodržovat.

Celý stánek má představit místo k práci, kde jednotlivé prvky, v kombinaci se správně navrženým prostorem a jeho správným užíváním, působí pozitivně a nerušivě na naše smysly. Místo je vhodné k soustředění i potkávání, nechybí v něm rostliny, chytré detaily, ale například i inovace v podobě "telefonní budky". To vše je vyrobeno z nadčasových a trvanlivých produktů, které zajišťují dobrou údržbu a dlouhodobou udržitelnost. Jednou z nejpodstatnějších věcí, které přispívají k pohodě na pracovišti, je dobrá káva. I ta v našem stánku nebude chybět. 

Ústředním produktem stánku bude na přehlídce nový stůl nesoucí název TAK. "Té", "Á", "Ká" jsou písmena, která se propisují do konstrukce, spojů a detailů nové kancelářské kolekce. Ta vychází z úspěšné řady modulárního nábytku MOVE ME, kterou navrhla dvojice designérek ze studia Schwestern. "Tvary jsou jednoduché, inspirované typografií, ale i klasickými truhlářskými spoji. Hlavní důraz je kladen na funkci. Stůl je na navržen jako konferenční, ale i jako dočasné pracoviště až pro šest lidí. Reaguje na současné pracovní návyky a potřebu flexibility," vysvětluje designérka Iveta Čermáková.

sofasofasofaimg 7369

 

 

 Těšíme se na vaší náštěvu!
Profil Team