eshop

IKONA AP

IKONA SCH 

IKONA ROKSOR 

Rychlý kontakt

Centrála
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Hradská 280
396 01 Humpolec
Tel.: +420 565 300 111
e-mail: info@profil-nabytek.cz

Obchodní kancelář Praha
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Vinohradská  130
130 00, Praha 3
Tel.: +420 777 740 470
e-mail: obchod@profil-nabytek.cz

Dceřinná společnost
Profil Nábytok, s. r. o.
Stará Prievozská 2,
821 09 Bratislava,
Tel.: +421 905 825 240
e-mail:info@profil-nabytok.sk

Pokud jste nás navštívili na výstavě v Letňanech, nevšimli jste si nás sami - odborná porota udělila naší nové nábytkové kolekci TAK první cenu za design!

V termínu 22.3. - 25.3. jsme se zůčastnili největší jarní přehlídky designu u nás - Design Shaker 2018. Představili jsme zde prototypy nových produktů a celkovou koncepci našeho uvažování o současných kancelářských prostorách. Mezi hlavní novinku patřil kancelářský stůl TAK s lavicí, který získal hlavní cenu za design Grand Prix. Dále u nás byl k vidění i výškově nastavitelný stůl, který mezi návštěvníky také upoutal zájem. Celková kompozice našeho stánku byla doplněná několika produkty z kolekce roksorjakostyl

 IMG 3084IMG 3084IMG 3084IMG 3084

 

 

 

 

V současné době pracujeme na novém katalogu pro tyto produkty, ladíme detaily a úpravy produktů, abychom Vám mohli nabídnout kompletní informace a finální výrobky. Pokud byste měli zájem, můžete nás navštívit v Humpolci, kde sídlíme a máme výrobní prostory, nebo v naší pražské kanceláři na Flóře (Vinohradská 130, Praha 3), kde můžeme probrat možnosti spolupráce a představit vám naše celé portfolio produktů a služeb. 

Více o naší nové kolekci: 

Stůl TAK vznikl ve spolupráci s designéry ze studia Schwestern. Je určen pro administrativní či jiné společenské prostory a slouží jako jednací, ale i kolektivní pracovní stůl. Vsadili jsme na jednoduchost, funkčnost a kvalitní materiály jako je masivní dřevo, probarvovaná MDF deska, překližka či nábytkové linoleum, které je aplikováno na povrchovou desku stolu. Pracovní deska je atraktivní vizuálně, ale zároveň je velmi příjemná na dotek. Po celé délce stolu je pod pracovní deskou veden kanál, který je nejen konstrukčním prvkem, ale i funkčním detailem, díky kterému ať sedíte kdekoliv, můžeme velmi jednoduše připojit jakékoliv elektronické zařízení. 

Lavice TAK doplňuje koncepci našich nových produktů, kde nám šlo především o to, ukázat nezbytnost diverzity sezení a prostorů v současných administrativních prostorách. Lavice je určena pro prostory, kde se scházíme, abychom relaxovali, potkávali se či společně pracovali. 

Výškově stavitelný stůl je v současné době, kdy sedíme v kanceláři více hodin, velmi žádaný. Během pracovní doby můžeme jednoduše nastavit výšku k sezení či stání.

IMG 8965IMG 8965IMG 8965IMG 8965