eshop

IKONA AP

IKONA SCH 

IKONA ROKSOR 

Rychlý kontakt

Centrála
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Hradská 280
396 01 Humpolec
Tel.: +420 565 300 111
e-mail: info@profil-nabytek.cz

Obchodní kancelář Praha
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Vinohradská  130
130 00, Praha 3
Tel.: +420 777 740 470
e-mail: obchod@profil-nabytek.cz

Dceřinná společnost
Profil Nábytok, s. r. o.
Stará Prievozská 2,
821 09 Bratislava,
Tel.: +421 905 825 240
e-mail:info@profil-nabytok.sk

 

MOVE ME / mu:v mi

Nábytková kolekce "MOVE ME" je chytrým řešením pro kanceláře. Variabilní systém nabízí volnost při prostorovém navrhování různých typů kanceláří podle současných trendů s možností volby různých materiálů a barevného řešení. Kolekce zahrnuje elegantní kancelářské stoly, stolní a nástěnné paravány a úložné policové boxy. Tyto prvky lze volně kombinovat a vytvořit tak kompaktní celek.

257202

 

Kancelářské stoly: Základní element kolekce "MOVE ME" představuje kancelářský stůl. Elegantní konstrukce stolu dovolí maximalizovat pracoviště až na čtyři typová pracovní místa o celkovém rozměru desky 2780x1600mm. Vytvořit lze i jednací či jednostranný pracovní stůl. Pracovní stoly lze doplnit mobilními paravány a boxy. Proč nemít každý den trochu jinou kancelář?

unnamed028 0031026

 

Mobilní boxy: Lehké, konstrukčně velmi odolné boxy jsou navrženy tak, aby se daly snadno přemisťovat, skládat na sebe, zavěšovat na zeď či používat jako konstrukce pod pracovní stůl a to vždy jak ve svislé, tak vodorovné poloze. Subtilní boxy fungují v prostoru oboustranně. Jejich skládáním tak lze vytvářet dělící stěny ve velkoprostorových kancelářích. Boxy lze částečně uzavřít dvířkami, které jsou vloženy do drážek, což umožňuje jejich posouvání. Hravost, která je pro kolekci hlavním jmenovatelem, spočívá v možnosti různě kombinovat jejich barvy a materiály - používáme sklo, magnetickou tabuli, překližku, dýhovanou desku či desku s textilním potahem, která slouží nejen jako nástěnka ale i jako akustická deska. Rafinovanou propojenost celé kolekce pak korunuje volně vyjmutelná kontejnerová vložka. Boxy lze používat i jako lavice na sezení.

Paravány: Variabilní a rozměrově korespondující s ostatními prvky z kolekce MOVE ME. Lze je pověsit na zeď, použít jako dělící stěny pro sdružená pracoviště či jako podsedák na policové boxy určené k sezení. Fungují jako nástěnky, vešáky, či nosiče na papírové desky a prospekty.

083 0dadadsadas

 

Jak lze využít kolekci ve Vašem interiéru si můžete prohlednout i na videu. 

celková koncepce / design schwestern