eshop

IKONA AP

IKONA SCH 

IKONA ROKSOR 

Rychlý kontakt

Centrála
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Hradská 280
396 01 Humpolec
Tel.: +420 565 300 111
e-mail: info@profil-nabytek.cz

Obchodní kancelář Praha
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Vinohradská  130
130 00, Praha 3
Tel.: +420 777 740 470
e-mail: obchod@profil-nabytek.cz

Dceřinná společnost
Profil Nábytok, s. r. o.
Stará Prievozská 2,
821 09 Bratislava,
Tel.: +421 905 825 240
e-mail:info@profil-nabytok.sk

Jsme česká akciová společnost založená na truhlářské tradici s akcentem na řemeslnou kvalitu. Naše společnost vznikla v roce 1992 a z malé nábytkářské firmy specializované na malosériovou výrobu bytového a kancelářského nábytku jsme se vyprofilovali ve společnost zabývající se kompletními realizacemi interiérů, na které apklikujeme současné trendy a sami se snažíme přispívat k inovacím v designu interiérů. Spolupracujeme s profesionálními českými designéry, zároveň jsme otevřeni svěžím nápadům z dílny mladých a talentovaných studentů designu a architektury.

Zaměřujeme se na kompletní vybavení interiérů pro zdravotnictví, domovy sociální péče, laboratoře, kanceláře, hotely, prodejny, showroomy, bytové interiéry a další. Poskytujeme veškeré služby jako jsou poradenství, návrhy, projekty i rozpočty. Je pro nás důležité přicházet s novými, nadčasovými a originálními koncepty pro jednotlivá zařízení, kterými se odlišíme a zaujmeme jak tuzemské, tak i zahraniční zákazníky a významné investory. Naší filozofií je využít efektivních prostředků a hledat inteligentní řešení k uskutečnění optimalizace nákladů na projekt. Proto ke každé nové zakázce přistupujeme individuálně a aplikujeme na ni naše dlouholeté zkušenosti a optimalizaci nákladů na míru. Zajisťujeme vlastní výrobu, expedici, dopravu a montáž.

Od počátku klademe důraz na dodržování kvality produktů a služeb a na jejich nezbytné rozšiřování. Náš nábytek prošel řadou testů a zkoušek, na nichž se podílela i státní zkušebna a nezávislí odborníci. Výsledkem jsou certifikáty, které dávají zákazníkovi jistotu kvality.

V současné době má společnost významné styky se zahraničními firmami a zákazníky. Získáváme tak nové zkušenosti a inspirace od zahraničních partnerů, které se snažíme zúročit při nezbytné restrukturalizaci společnosti tak, abychom se přizpůsobili novým trendům v našem oboru.

HALA AD 1 kopieHALA AD 1 kopieHALA AD 1 kopieHALA AD 1 kopie

 

 

 

 

 

Celý proces výroby probíha s ohledem na ekologii a stoprocetní recyklací odpadů. Zajistíme Vám odvoz starého nábytku a násleně jeho ekologickou likvidaci.

PROFIL HUMPOLEC AD 1 1