eshop

IKONA AP

IKONA SCH 

IKONA ROKSOR 

Rychlý kontakt

Centrála
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Hradská 280
396 01 Humpolec
Tel.: +420 565 300 111
e-mail: info@profil-nabytek.cz

Obchodní kancelář Praha
PROFIL NÁBYTEK, a.s.
Vinohradská  130
130 00, Praha 3
Tel.: +420 777 740 470
e-mail: obchod@profil-nabytek.cz

Dceřinná společnost
Profil Nábytok, s. r. o.
Stará Prievozská 2,
821 09 Bratislava,
Tel.: +421 905 825 240
e-mail:info@profil-nabytok.sk

Dnešní doba si žádá flexibilní nasazení, dobré organizační uspořádání a obchodní strategii, aby naše práce byla co nejefektivnější a přinášela úspěchy. Vyvíjíme proto koncepty interiérů a jednotlivých produktů, které budou platformou pro efektivní pracovní procesy, ale i pro sjednávání důležitých obchodních jednání. Předpokládá se, že současný interiér musí sloužit svému uživateli a ne naopak. Další důležitý faktor pro úspěšný projekt je poskytnutí zákazníkovi optimální řešení pro minimalizaci vynaložených nákladů na realizaci, ale i následný provoz. To je pro nás v dnešní době důležité kritérium, které se musí řešit už v počátečním stavu projektu tak, aby i design produktu a interiéru byl přizpůsoben těmto požadavkům.

Těšíme se na spolupráci s klienty, kteří v nás najdou nejen spolehlivý tým pro návrh a realizaci interiérů či jednotlivých produktů, ale využijí i našich služeb v poradenství. Hledáme pro své zákazníky možnosti, jak zlepšit firemní strategii, ale i efektivní řešení pro chod a pracovní procesy společnosti či instituce.

Po konzultacích s klientem vypracujeme různé inovace pro produkt, který má zlepšit image firmy, a zároveň zvýšit poptávku na trhu. Navrhneme vám interiéry se současným designem a originální vizuální identitou, která vás odliší od konkurence a bude snadno zapamatovatelná.

  • Funkční interiéry pro pracovní procesy 

Navrhujeme interiéry, které budou sloužit dynamickému týmu a korespondovat s novými technologiemi.

  • Optimalizace nákladů pro investora

Důležitým krokem před zahájením návrhu a realizací je konzultace s investorem, ale i odborným personálem, kterými se řídíme při plánu na optimalizaci nákladů. Každý interiér projde hodnocením, z kterého vyplynou technické požadavky, požadavky na pracovní prostor a vizuální kvality, atd. Nelze přistupovat ke všem interiérům uniformně. Je logické, že vstupní prostory by měly být vybaveny reprezentativním nábytkem s originálním designem a materiál by měl být exkluzivnější, naopak prostory, kde se předpokládá menší frekvence pohybu klientů mohou být řešeny úsporněji.

  • Snížení provozních nákladů

Je třeba navrhnout pracovní prostory, které budou vyhovovat moderním pracovním procesům a korespondovat se současnými trendy. Tyto prostory se musí přizpůsobit strategii dané instituci tak, aby byly co nejefektivněji využity.

  • Navrhovat interiéry s nadčasovým designem a originální vizuální identitou

Ke každému projektu přistupujeme individuálně i v případě vizuálního konceptu. Zajímavou novinkou pro zpestření interiéru, může být aplikace dekorativních a zážitkových motivů na nábytek, tapety či textilie.

  • Do interiéru přinášet pozitivní energii a emotivní pohodu

Design interiérů by měl vzbuzovat v lidech pozitivní emoce a radost a poskytovat maximální komfort. Chceme zbořit mýty o nevlídném a zažitém prostředí, které působilo jak na pracovníky, tak i návštěvníky depresivním dojmem. Naopak prosazujeme nové koncepty a hledáme cesty pro maximální pohodu.