CINK CINK GRAND OPENING!

 

 

 

Pojďme si užít společné setkání za doprovodu hudby, kultury, workshopů, exkurzí, přednášek a gastro zážitků u nás v Profilu.

Oslavujte s námi

7. 9. 2023 od 11.00

Nádražní 1747, Humpolec 396 01

CINK CINK GRAND OPENING!
prohl

Poctivé řemeslo s důrazem na design nyní posouváme na další úroveň s motivací vytvářet interiéry, ve kterých se lidé cítí dobře. Nové sídlo nám dává prostor pro rozmach a inovace. Čtvrtou dekádu existence naší firmy v Humpolci posouváme na nové koleje. 

 

Plán cesty:

*Program pro Vás budeme průběžně aktualizovat.

 

Průvodčím na této cestě bude Ladislav Čumba (moderátor - edukátor).

Workshopy a dobré občerstvení po celý den.  

 

1100 – 1600: Výrobní trať – trať designu – trať udržitelnosti

Exkurze po nových prostorách areálu firmy Profil nábytek, které vznikly na bývalém nákladovém nádraží. Výrobní trať provede návštěvníky prostorami, kde se rodí nábytek z rukou zkušených truhlářů, za pomoci prvotřídní technologie od společnosti Homag. Na trati designu odhalí architektky ze studia Schwestern nové prostory administrativy. Hodnoty, jež jsou základem pro návrh a výrobu nových produktů spolu s konkrétními kroky směrem k životaschopné budoucnosti Profilu budou představeny na trati udržitelnosti.    

 

1300 – 1345: Edukační zastávka

Přednáška architekta Luďka Rýznera o projektech ateliéru OK PLAN architects. Ateliér OK PLAN architects se sídlem v Praze a v Humpolci se zabývá architekturou od drobných objektů přes rodinné domy až po velké komerční areály či veřejné prostory. V Humpolci realizoval tento ateliér nespočet projektů – například zdařilou revitalizaci parku Stromovka, administrativní budovu pro společnost MHA nebo Zónu pro umění 8smičku. Profil nábytek vybavil nábytkem na míru, nebo dodával své produkty ke všem zmíněným humpoleckým projektům.      

 

1400 – 1445: Slavnostní zastávka

Slavnostní otevření areálu, kolaudační řeč výkonného ředitele, majitelů a nástupnické generace.  

 

1530 – 1600: Edukační zastávka 2

Komentovaná prohlídka mobilního domku Mobile Hut od studia Artikul.  

 

1600 – 1700: Edukační zastávka 3

Geobotanik Jan Albert Šturma provede zájemce po nejbližším okolí areálu, které je ideálním místem pro růst rostlin tzv. městské divočiny. Těm se daří např. v kolejištích a více či méně zanedbaných místech okrajů měst.  

 

1700 – 2200: Cílová destinace

Koncert kapely Jazz Efterrät. Kapela Jazz Efterrätt byla založena v roce 1998 kytaristou Lukášem Chejnem. Hrála nejprve v pražských barech, jejím repertoárem byly jazzové standardy, hrané převážně ve funky rytmu. Ostrý pulzující rytmus, to bylo to, co kapelu vždy bavilo a charakterizovalo. Během minulých let se kapela postupně dostala do programů pražských jazzových klubů. Kromě vystupování na jazzových festivalech (plzeňský Jazz na ulici, Jazzový festival v Ústí nad Labem....), podnikala koncertní tour po Čechách a na Moravě. 7.9.2023 se na své cestě zastaví i v Humpolci na bývalém nákladovém nádraží – tedy v areálu firmy Profil nábytek. 

 

___________________________________________________________________

1100 – 1600: Workshopy

1/ Jak vznikl název společnosti Profil?  

Na otevřeném workshopu (nejen pro děti) -  Jak vznikl název společnosti Profil? Se kterými povrchy a materiály se zde pracuje? Pomocí frotáží a vlastní imaginace si zkusíme navrhnout svůj vysněný kus nábytku. K němu pak i vlastní značku, pod kterou bychom ho nabídli světu.  

Workshopem Vás provede grafická designérka Marta Maštálková.    

 

2/ Vyrob si svou stoličku

Workshop, který Vám umožní nahlédnout blíže do procesu výroby nábytku.  

Připraven ve spolupráci s architektkami ze studia Schwestern.        

 

 

 

20230623_145630.jpg

V případě jakýkoliv dotazů

nás neváhejte kontaktovat..

 

Michaela Plášilová                

mplasilova@profil-nabytek.cz

+420 603 865 822

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.