Cirkulární nábytek

Vyrábíme a nabízíme vysoce kvalitní produkty, které vydrží dlouho a neobsahují ekologicky závadné prvky. Udržitelnost pro nás není projektovým ani korporátním cílem, ale díky úzké spolupráci s platformou cirkulární ekonomiky circu.eu podnikatelský přístup, který se projevuje v každé činnosti.

Cirkulární nábytek

Pilíře cirkulární ekonomiky naší společnosti

Garance zpětného odběru Garance zpětného odběru
Recyklovatelné a ekologické materiály Recyklovatelné a ekologické materiály
Eliminace dodavatelského řetězce Eliminace dodavatelského řetězce
Pronájem nábytku Pronájem nábytku

Při vývoji produktů, které vydrží co nejdéle, se naše společnost ve spolupráci s circu.eu vyhýbá krátkodobým trendům a vynechává nepodstatné detaily. Nové výrobky jsou navrženy tak, aby zůstaly v aktivním používání po maximální dobu a poté byly snadno recyklovány.

Garance zpětného odběru

Svým zákazníkum garantujeme zpětný odběr nábytku, který už nadále nechtějí využívat, v podobě odkupu nebo ekologické likvidace. Nábytku tak vdechneme druhý život tak, že ho nejdříve repasujeme a následně využijeme pro další potřebné účely. Nábytek, který již nelze opravit, ekologicky zlikvidujeme.

Výroba z recyklovatelných a ekologických materiálů

Při vývoji a výrobě nového nábytku vybíráme z přírodních materiálů, které dodávají eleganci a trvanlivost našim produktům. Inspirujte se například nábytkovou kolekcí TAK, která sází na tradiční truhlářské spoje a přírodní linoleum

Eliminace dodavatelského řetězce 

V naší společnosti se snažíme minimalizovat přepravy materiálu a polotovarů, proto vybíráme z lokálních dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Navíc díky vlastní kovovýrobě či pásové pile (katru) ve stejném areálu s naší nábytkářskou výrobou, se stáváme soběstační v několika dalších činnostech. 

Pronájem nábytku 

Mezi naše služby pro podporu cirkulární ekonomiky patří také pronájem nábytku. Můžete tak vybírat z našich nábytkových kolekcí nebo nábytku vyrobeného na míru a pronajmout si produkty na libovolnou dobu. 

Inspirujte se našimi projekty

Vylaďte svůj interiér k dokonalosti 

Potřebujete poradit s výběrem nábytku pro váš projekt? Ozvěte se nám a společně vymyslíme, jaká nábytková řada bude přesně vyhovovat vašim požadavkům.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.