Jak pracujeme

Nezáleží na tom, jaký interiér potřebujete vybavit. Vše navrhneme a vyrobíme tak, abychom využili každý metr vaší kanceláře, ordinace, hotelu či atypického prostoru. Poznejte naši práci pěkně zblízka.

Co vám nabídneme

Nespoléháme jen na dlouholeté zkušenosti. Abychom vám mohli vždy navrhnout to nejefektivnější řešení, pečlivě studujeme veškeré novinky a moderní trendy. Zjistěte, co všechno vám můžeme nabídnout v rámci našich nábytkových řad či interiéru navrženého přímo na míru.

Zařídíme funkční interiéry pro práci

Navrhujeme a realizujeme interiéry, které budou perfektně sloužit dynamickému týmu i soustředěným jednotlivcům. Námi vytvořené projekty korespondují s aktuálními designovými trendy a mají jasný cíl: vytvořit lidem příjemné prostředí pro práci.

Příjemné prostředí je základ

Ať už jde o zaměstnance v kanceláři, pacienty a personál v nemocnicích, či hotelové hosty, příjemné prostředí je základem jejich spokojenosti. O váš interiér se postaráme tak, aby byl pro vás i vaše klienty místem maximální pohody.

Optimalizujeme vaše náklady

Pro váš projekt vždy navrhneme optimální řešení i s ohledem na minimalizaci vynaložených nákladů na realizaci i následný provoz.

Jste pro nás originál

Individuální přístup a originalita jsou výchozí předpoklady naší práce. Navrhneme pro vás interiér s nadčasovým designem, který bude v souladu s vaší firemní kulturou a vizuální identitou vaší společnosti.

Jak to bude probíhat

01

Konzultace

Nejprve zjistíme, co od svého interiéru očekáváte a jaké jsou vaše konkrétní představy. Každý prostor projde hodnocením, ze kterého vyplynou technické požadavky, nároky na pracovní prostory či na vizuální stránku věci.

02

Návrh

Návrh pro váš interiér dostanou na starost naši zkušení architekti. Spolu s vámi rozhodnou o tom, zda pro váš prostor vytvoří nábytek na míru, či vyberou kousky z některé z našich nábytkových řad.

03

Vizualizace

Podle vašeho přání připravíme 2D skicu či profesionální 3D vizualizaci vašeho prostoru, abyste měli věrnou představu, jak bude celý interiér ve finále vypadat.

04

Výběr materiálů

Veškeré používané materiály vybíráme s důrazem na maximální funkčnost, dokonalou ergonomii a estetickou kvalitu výsledného interiéru.

05

Organizační nezbytnosti

Abychom měli všichni ve věcech pořádek, je třeba doladit veškeré organizační náležitosti. Naši práci pro vás naceníme, dohodneme se na výsledné podobě smlouvy, platebních podmínkách a termínu dodání.

06

Výroba

Po složení zálohy už je to na nás. Vše předáváme do výroby. Nápady architektů získají svou konkrétní podobu díky precizní práci našich truhlářů.

07

Doprava a montáž

Zajišťujeme vlastní dopravu na místo určení po celé Evropě. Montáž poté provádí naši nejzkušenější truhláři. Standardní doba dodání našeho řešení je 4, maximálně 8 týdnů. Na realizaci vašeho projektu tak nebudete čekat dlouho. Váš vysněný interiér je blíže, než si myslíte.

Zaměřujeme se na poskytování našich služeb a produktů ve vysoké kvalitě a s maximální spolehlivostí. Toho dosahujeme i díky našim spolehlivým a dlouholetým dodavatelům, se kterými úzce spolupracujeme.

dodavatele2
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.