O společnosti

Jsme česká akciová společnost a stavíme na truhlářské tradici a řemeslné kvalitě. Od našeho vzniku v roce 1991 jsme z malé nábytkářské firmy specializované na malosériovou výrobu vyrostli ve společnost zabývající se kompletními realizacemi různorodých interiérů.

O společnosti

Zaměřujeme se na návrhy a realizace interiérů pro zdravotnictví, domovy sociální péče, laboratoře, kanceláře, showroomy, hotely a nejrůznější atypické prostory. Svým klientům poskytujeme veškeré služby související s výbavou interiérů, tedy poradenství, návrhy, projekty i rozpočty, samozřejmostí pak je naše vlastní výroba, expedice, doprava i montáž.

 

Naším posláním je vytvářet takové prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře. Proto klademe mimořádný důraz na řemeslnou kvalitu zpracování našich produktů a spolupracujeme s profesionálními designéry a architekty. Našim zákazníkům vždy nabízíme ta nejefektivnější řešení, a to z pohledu praktického, estetického i finančního.

Co už máme za sebou

Za ty roky, co se věnujeme interiérům, jsme toho stihli hodně. Máme široké portfolio nábytkových řad a spoustu referencí, ať už jde o vybavení kancelářskýchhotelovýchzdravotnických či atypických prostorů.

komplet_parneri_2020.jpg

Poznejte nás blíže

Přečtěte si o nás více. Dozvíte se o naší historii, novinkách v oboru, jak pracujeme či jaké parťáky hledáme do našeho týmu.

IMG_1998_maly.jpg

Naše certifikáty

Certifikát Český kvalitní nábytek
Certifikát Český výrobek
Certifikát Zavedení principů cirkulární ekonomiky
Ekologicky šetrný výrobek
ISO 9001:2016
ISO 14001:2016
ISO 27001:2014
ISO 45001:2018
Certifikát ZUS 100_064614
Certifikát ZUS 100_064617
Certifikát Solventní firma
Certifikát Zdravotnictví
Řádný člen Asociace českých nábytkářů
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář. Za chvíli obdržíte e-mail, ve kterém bude aktivační link pro odemčení všech souborů na našem webu.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.