O společnosti

Jsme česká akciová společnost a stavíme na truhlářské tradici a řemeslné kvalitě. Od našeho vzniku v roce 1991 jsme z malé nábytkářské firmy specializované na malosériovou výrobu vyrostli ve společnost zabývající se kompletními realizacemi různorodých interiérů.

IMG_1998_maly.jpg

Zaměřujeme se na návrhy a realizace interiérů pro zdravotnictví, domovy sociální péče, laboratoře, kanceláře, showroomy, hotely a nejrůznější atypické prostory. Svým klientům poskytujeme veškeré služby související s výbavou interiérů, tedy poradenství, návrhy, projekty i rozpočty, samozřejmostí pak je naše vlastní výroba, expedice, doprava i montáž.

Naším posláním je vytvářet takové prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře. Proto klademe mimořádný důraz na řemeslnou kvalitu zpracování našich produktů a spolupracujeme s profesionálními designéry a architekty. Našim zákazníkům vždy nabízíme ta nejefektivnější řešení, a to z pohledu praktického, estetického i finančního.

Naše certifikáty

Certifikát Český kvalitní nábytek
Certifikát Český výrobek
Certifikát Ekologický výrobek
Certifikát ISO 14001-2016
Certifikát ISO 18001-2008
Certifikát ISO 9001-2016
Certifikát Solventní firma
Certifikát TZUZ Praha
Certifikát TZUZ Praha
Certifikát Zdravotnictví
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář. Za chvíli obdržíte e-mail, ve kterém bude aktivační link pro odemčení všech souborů na našem webu.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.