Nábytek do ordinací, nemocnic a laboratoří

Praktičnost, pohodlí, odolnost a pozitivní atmosféra. U nábytku pro lékařský interiér platí požadavek této kombinace snad ještě o něco více než u jiných prostorů. Děláme maximum pro to, aby se v interiéru, který zařizujete, cítil dobře profesionální personál i jeho klienti.

Nábytek do ordinací, nemocnic a laboratoří

Bude se vám dobře pracovat

V uplynulých 25 letech jsme v oblasti lékařských interiérů realizovali řadu významných zakázek. Úroveň interiérů nemocnic, ordinací, ambulancí a dalších specializovaných pracovišť se nám vždy daří posunout o notný kus dál. Navrhneme a zařídíme i váš profesionální interiér. Podívejte se na ty nejčastější typy lékařských interiérů, které zařizujeme.

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, na které s vámi probereme vaše představy a požadavky.

 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Ordinace

Nábytek do ordinací, lékařských pracoven a sesteren navrhujeme tak, aby byl váš pracovní prostor maximálně funkční a zároveň aby váš pobyt v něm byl co nejpříjemnější. A pokud fandíte odvážnému designu, můžete se i v ordinaci obklopit zajímavými dekorativními motivy.

Nemocnice

Dodáme řešení veškerých interiérů od vstupních prostorů a společenských místností přes ordinace lůžkové pokoje až po kanceláře a veškeré zázemí pro personál. Dětská nemocniční oddělení a porodnice využijí naše speciální atypické produkty

Pečovatelská centra

Vytvoříme pro vás příjemné, funkční, bezpečné a snadno udržovatelné prostředí, které bude zároveň evokovat domov a pozitivně působit na pacienty i na personál.

Šatny

Navrhneme pro vás šatny, které maximálně přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem daného interiéru. V případě potřeby živého a barevného interiéru vám dodáme odolné šatní skříně různých konstrukčních a barevných řešení.

Laboratoře

Pomáháme vytvářet inspirativní prostředí pro vznik nových myšlenek, ideí a konceptů. Náš laboratorní nábytek plní náročné požadavky na uživatelskou přívětivost, zdravotní nezávadnost a odolnost.

Je z čeho vybírat

Při zařizování své ordinace, laboratoře či nemocničních prostorů můžete vybírat hned z několika nábytkových řad. V naší nabídce najdete nábytek vhodný pro ekonomicky pojaté ordinace, tak nábytek vhodný pro uživatele orientované na náročnější design. Rádi vám také připravíme nábytek 100% na míru. Prohlédněte si i naši nabídku nábytku do kanceláří, hotelů či atypických interiérů.

Katalogy ke stažení

Zdravotnický katalog
Portfolio Profil Nábytek k 25 výročí vzniku
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář. Za chvíli obdržíte e-mail, ve kterém bude aktivační link pro odemčení všech souborů na našem webu.

Pořiďte si do ordinace kvalitní nábytek

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, na které s vámi probereme vaše představy a požadavky.
 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.