Dům sociálních služeb Pacov

· místo · Pacov

· realizace · 2020

· foto · Michala Pavlíková

Dům sociálních služeb Pacov

Budovy Domu sociálních služeb se nachází v klidné části Pacova v bezprostřední blízkosti hezkého rybníčku. Ubytovací a sociální služby jsou koncipovány tak, aby klientům zajistily důstojný život v souladu s jejich individuálními potřebami. Organizace chtěla svým uživatelům poskytnout vyšší standard služeb, proto se rozhodla pro projekt nové přístavby, ve které budou interiéry také vybaveny moderním nábytkem.

 

V nové přístavbě Domova pro seniory naleznete nábytek navržený architekty, který se v mnohém podobá naší úspěšné nábytkové řadě Praktik II. Ta je přímo uzpůsobena pro použití do zdravotnických zařízení, kde se kladou přísné požadavky na ergonomii a funkčnost. Tvorba nábytku pro Domov vycházela z návrhu architektů, který s námi konzultovali. Došlo k několika úpravám na základě našich podnětů tak, aby byla celá výroba snadnější a bylo možné použít technologické postupy naší firmy. Tento moderní a současně funkční nábytek najdete zejména v 50 dvoulůžkových pokojích, které jsme vybavovali. 

O návrh interiérů v Domě seniorů Pacov se postaralo architektonické studio VYŠEHRAD atelier, se kterým jsme v průběhu celé realizace úzce spolupracovali. Projekt dozoroval Ing. arch. Zdeněk Rychtařík, aktivně jsme pak spolupracovali zejména s Ing. arch. Terezou Mandíkovou. Oběma patří ze strany firmy Profil Nábytek velký dík. Zakládáme si na tom, že spolupráce s architekty je důkladná a poskytujeme jim při navrhování interiérů kompletní servis i kompletní 3D modely.

 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.