Praktik II: nábytek do zdravotnických prostorů

Dlouholeté zkušenosti s navrhováním nábytku přesně podle požadavků lékařů jsme zúročili v mimořádně variabilní nábytkové řadě Praktik II, která stoprocentně vyhoví i vašim nárokům.

Praktik II: nábytek do zdravotnických prostorů

Nábytek Praktik II – ideální volba pro zdravotnické zařízení

Při vybavování zdravotnického zařízení je třeba dbát na pohodlí pacientů i praktické potřeby personálu. Sektorový nábytek Praktik II je naše nejširší kolekce výbavy pro moderní zdravotnické prostory. Je zaměřený na dokonalou ergonomii a funkčnost a zároveň skýtá svým uživatelům i mimořádně široké spektrum možností, jak jej co nejefektivněji využít pro svůj projekt.

Ať už potřebujete příjemné prostředí ve své ordinaci, sesterně nebo čekárně, sektorový nábytek Praktik II se vždy přizpůsobí vašim požadavkům. Umožňuje totiž vytvářet množství různých sestav. Vyrábí se z laminovaných desek o síle 18 mm ve variantách lamino a MDF.

 

Nábytek Praktik II vychází z předchozí úspěšné ekonomické řady Praktik, doplnit jej můžete díky nábytkovým řadám Profil a Progres také o stoly, kontejnery a skříně. Záruka na nábytek Praktik II je 3 roky.

 

Jak vypadá Praktik II

Kde vynikne nábytková řada Praktik II

Moderní a variabilní nábytkovou řadu Praktik II využijete ve veškerých zdravotnických zařízeních či zařízeních sociálních služeb. Kromě praktických odolných stolů a úložných prostorů vám nabídne i širokou škálu speciálních produktů, jako jsou lékárny, kartotéky či vyšetřovací lůžka.

Dokumenty ke stažení

Katalog nábytku do zdravotnictví Praktik II
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář. Za chvíli obdržíte e-mail, ve kterém bude aktivační link pro odemčení všech souborů na našem webu.

Vybavte své zdravotnické zařízení, zastavte se na konzultaci zdarma

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktní osoba pro řadu PRAKTIK II

 

Ing. Jana Dománková 

manažer projektu

jdomankova@profil-nabytek.cz
+420 777 740 456

 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.