Historie firmy

Historie firmy

Nábytkem žijeme už od roku 1991. Navrhli jsme a realizovali nepočítaně velkých i menších projektů a nasbírali spoustu zkušeností. Osvědčila se nám designově přitažlivá a zároveň stoprocentně funkční řešení interiérů. Podívejte se, jakou cestu jsme od založení naší společnosti ušli a z jakých hodnot při práci vycházíme.

01

Na začátku jsme byli čtyři

Historii naší firmy jsme začali psát 1. září 1991, kdy jsme si pronajali prostory bývalého Okresního bytového podniku v Humpolci. Čtyři nadšenci, kteří vyrábí okna, dveře či schody – tak vypadala naše společnost na začátku devadesátých let.

02

Rozšiřujeme výrobu

Zanedlouho jsme si mohli dovolit odkoupit celý areál a vrhnout se na první větší zakázky. Vybavili jsme interiéry Domu seniorů v Praze, Fakultní nemocnice v Olomouci či Okresního úřadu v Karlových Varech.

03

Zvládáme první krizi

Utahování opasků v roce 1997 přežíváme díky zastavení několika investic a redukci počtu zaměstnanců. Abychom udrželi krok s konkurencí, zřizujeme projekční a architektonickou kancelář.

04

Obstáli jsme

Na přelomu tisíciletí investujeme do nové haly a špičkového vybavení. Dostáváme se k dalším velkým zakázkám a vystavujeme na veletrzích. V roce 2005 zakládáme dceřinou společnost Profil Nábytok.

05

Udáváme designové trendy

Nejen na kvalitu, ale i na design je třeba klást důraz. To si uvědomujeme čím dál více, a proto v roce 2007 představujeme nábytkovou řadu Polygon, která splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků z nejrůznějších profesních sfér.

06

Nové výzvy, nový přístup

Jak obstát v době světové ekonomické krize? Nám se to podařilo. Diverzifikovali jsme výrobu a investovali do vývoje tak, abychom pokryli co nejširší spektrum projektů a vyšli vstříc zákazníkům s ohledem na stoprocentní kvalitu, originalitu a rychlost dodání.

07

Vylepšujeme služby

V roce 2012 jsme kompletně vybavili interiéry nemocnice v Nitře, a to během jediného měsíce. Začínáme se starat o interiéry autosalonů Peugeot a otevíráme i svůj showroom v Praze. V roce 2015 představujeme revoluční kolekci Move Me, která boduje v designérských soutěžích a je velmi oblíbená i u zákazníků.

08

Na německý veletrh v novém stylu

Vystavujeme na prestižním veletrhu Orgatec v Německu, kam přicházíme s novou nábytkovou řadou TAK, která sází na pevné truhlářské základy a nestárnoucí nadčasové materiály. V roce 2018 redesignujeme logo a vizuální styl společnosti, včetně vytvoření nových webových stránek.

09

Přestěhování z centra města

Vybudování nového areálu na místě již nevyužívaného nákladového nádraží a přestěhování firmy patřilo mezi nejzásadnější a současně nejnáročnější cíle v roce 2019. V novém areálu o rozloze 4500 m tak soustředíme všechny oddělení firmy – výrobu s kompletně novou technologií, administrativu i obchodní oddělení.

img_8186 areál PROFIL.jpg

Po 28 letech se stěhujeme z centra města Humpolce do nového areálu, který vyrostl na brownfieldu u vlakového nádraží.

Kým chceme být

Na začátku jsme byli čtyři nadšenci, kteří měli spoustu elánu. Ten nás neopustil, a tak i dnes žijeme nábytkem naplno. A práce pro nás neznamená jen vybavování velkých investičních projektů. Chceme se hlavně podílet na podobě prostředí, ve kterém se odehrávají životy konkrétních lidí. Proto stále studujeme veškeré novinky, učíme se ze zkušeností a pracujeme na tom, aby se pacienti v nemocnicích, hoteloví hosté, zaměstnanci v kancelářích i lidé ve svých domovech cítili opravdu dobře.

Co už máme za sebou

Za ty roky, co se věnujeme interiérům, jsme toho stihli hodně. Máme široké portfolio nábytkových řad a spoustu referencí, ať už jde o vybavení kancelářských, hotelových, zdravotnických či atypických prostorů.

komplet_parneri_2020.jpg
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.