Kancelářský nábytek POLYGON

Reprezentativní, funkční a originální kancelář, to je nezbytná součást každého podnikání. Vytvořte příjemné prostředí pro sebe i své zaměstnance s nábytkovou řadou Polygon.

Kancelářský nábytek POLYGON

Nábytek Polygon – cesta k příjemné kanceláři

Příjemné prostředí pro všechny zaměstnance a reprezentativní design, to jsou současné nároky na kancelářské prostory. Využijte pro svůj projekt nábytkovou řadu Polygon, která podtrhne váš osobitý styl a zajistí vám stoprocentně efektivní využití vašeho interiéru.

Nezáleží, jestli zařizujete malou kancelář, velký open space, či zasedací místnost. Nábytková řada Polygon zpříjemní atmosféru jakéhokoli administrativního prostoru. Chytře řešené stoly, skříně, židle či kontejnery dopřejí celému kolektivu pohodlí a spoustu potřebného úložného prostoru.

Záruční doba na nábytek Polygon je 3 roky. 

Další vývojovým stupněm kancelářského nábytku je navazující řada Move Me. Prohlédněte si kompletní nabídku produktových řad kancelářského nábytku v našem portfoliu. 

Design: DIVAN DESIGN (Ivan Dlabač a FIlip Streit)

 

 

Jak vypadá Polygon

Využijte nábytek Polygon pro svůj projekt

Malá referenční kancelář, rozlehlý open space či zasedací místnost. Designový interiér můžete s řadou Polygon vykouzlit kdekoli. Využijte její stolové a skříňové systémy, kancelářské židle, kontejnery nebo třeba paravány.

Dokumenty ke stažení

Katalog kancelářského nábytku POLYGON
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář. Za chvíli obdržíte e-mail, ve kterém bude aktivační link pro odemčení všech souborů na našem webu.

Zjistěte, jak vybavit designovou kancelář na konzultaci zdarma

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktní osoba pro řadu POLYGON


Bc. Miroslav Čermák

manažer projektu

mcermak@profil-nabytek.cz
+420 777 740 470

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.