Spolupracujeme s architekty

Dokonalá funkčnost je základ. Design však při zařizování interiéru hraje minimálně stejně důležitou roli. Proto při navrhování nábytku i kompletních interiérů spolupracujeme s partnerskými architektonickými a designérskými firmami. Je pro nás totiž zásadní, abyste od nás dostali to nejlepší. A to po stránce praktické i estetické.

Studio Schwestern 

Abychom ještě pružněji reagovali na požadavky našich zákazníků, spolupracujeme s architektonicko-designovým studiem Schwestern sester Moniky Cihlářové a Ivety Čermákové. Na základě podobného koncepčního uvažování o práci společně vytváříme originální a designově vytříbené interiérové prvky, které příjemně vyladí jakýkoli projekt. 

Ve spolupráci se studiem Schwestern jsme vytvořili naše nejnovější kolekce nábytku MOVE ME a TAK. Nejen v kanceláři, ale i kdekoli jinde pak můžete tyto moderní řady doplnit exkluzivními designovými prvky ROKSOR ze stejné dílny.

Se sesterským duem jsme spolupracovali na projektu Muzeum Jana Husa v Kostnici nebo na showroomu pro světoznámého výrobce pian firmy Petrof. Máme za sebou také realizaci několika přažských bytů, jako je například byt na Invalidovně a v Dejvicích

OK Plan Architects

Architektonická kancelář OK PLAN ARCHITECTS zahájila svou činnost 1.května 1999. Od té doby působí firma nepřetržitě na trhu a tato jejich dlouholetá praxe znamená mimo jiné i získání mnoha zkušeností, které využívají při své práci. 

Se studiem pod vedením architekta Luďka Rýznera jsme spolupracovali již na několika projektech. V roce 2012 jsme dodávali nábytek do konferenčních sálů a hotelových pokojů Fabrika hotelu v Humpolci. Budova obdržela tentýž rok ocenění Stavba roku a Nejlepší hotel roku. Dále jsme se podíleli na vybavení kanceláří MHA či kulturní zóně 8smička.

ARTIKUL 

S archtiektonickým studiem ARTIKUL jsme spolupracovali na projektu Mobile Hut, kde jsme realizovali interiérové vybavení. Jde o designový domek, který nabízí plnohodnotné bydlení s tím rozdílem, že se dá navíc ještě "zabalit" a kamkoli převézt. Každý milimetr prostoru je promyšlen, pohodlně se zde vyspí čtyři osoby a dispozice domku se dá používat velmi variabilně polohováním vestavěného nábytku.

Spolupracujeme i s dalšími architektonickými ateliéry, ale zároveň jsme otevření novým partnerstvím. Vítáme také spolupráci se studenty architektury. Nabízíme možnost stáže i dlouhodobé spolupráce. Stačí, když se nám ozvete.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.