Spolupracujeme s architekty

Dokonalá funkčnost je základ. Design však při zařizování interiéru hraje minimálně stejně důležitou roli. Proto při navrhování nábytku i kompletních interiérů spolupracujeme s partnerskými architektonickými a designérskými firmami. Je pro nás totiž zásadní, abyste od nás dostali to nejlepší. A to po stránce praktické i estetické.

Studio Schwestern – prvotřídní design pro vás

Abychom ještě pružněji reagovali na požadavky našich zákazníků, spolupracujeme s architektonicko-designovým studiem Schwestern sester Moniky Cihlářové a Ivety Čermákové. Na základě podobného koncepčního uvažování o práci společně vytváříme originální a designově vytříbené interiérové prvky, které příjemně vyladí jakýkoli projekt.

Ve spolupráci se studiem Schwestern jsme vytvořili naše nejnovější kolekce nábytku MOVE ME a TAK. Nejen v kanceláři, ale i kdekoli jinde pak můžete tyto moderní řady doplnit exkluzivními designovými prvky ROKSOR ze stejné dílny.

Spolupracujeme i s jinými architektonickými studii a jsme otevřeni novým partnerstvím. Vítáme také spolupráci se studenty architektury. Nabízíme možnost stáže i dlouhodobé spolupráce. Stačí, když se nám ozvete.

Vyladíme i váš projekt

Zjistěte na konzultaci zdarma, jak dát svému interiéru nový rozměr. Ve spolupráci s renomovanými architekty proměníme vaše přání ve skutečnost.
 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.