Kancelářský nábytek TAK

Prostřednictvím kancelářského nábytku TAK se vracíme k nadčasové, pevné a elegantní konstrukci. Přesně podle prověřené truhlářské receptury, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Prohlédněte si široké portfolio prvotřídních moderních produktů pro individuální pracovní místa i sdílené prostory.

Kancelářský nábytek TAK

Nábytek TAK – nečekaný koncept vaší kanceláře

Každá doba nese vlastní pohled na uživatelský komfort v kanceláři. Dnes, kdy se komunikuje hlavně online, je třeba držet krok s novými technologiemi. Kolekce TAK se však zároveň ohlíží zpět a podněcuje přirozené jednání v kolektivu a podporuje vzájemnou interakci.

Od individuálního komfortu po kolektivní potřeby

Každý z nás je jedinečný a má vlastní požadavky na pracovní prostor. Kolekce TAK je proto velmi flexibilní a svou širokou škálou produktů uspokojí různé potřeby. Od základních pracovních stolů přes výškově stavitelné stoly až po sdílená pracoviště. Od klidových zón až po „barové“ sezení.

Design: Studio Schwestern

Nadčasovost

Módní trendy přichází ve vlnách a zase odchází. Sázíme na pevné truhlářské základy a nestárnoucí nadčasové materiály. Tradiční spoje, které jsou akcentovány zejména na dřevěném policovém regálu, doplňujeme prověřenými technologiemi a dbáme na kvalitní zpracování.

 

Pokud vás zaujal nábytek TAK, doporučujeme vaší pozornosti také nábytkovou řadu MOVE ME. Můžete si také prohlédnout kompletní nabídku produktových řad kancelářského nábytku v našem portfoliu

Jak vypadá TAK

Co v nábytkové řadě TAK najdete

Kancelářský nábytek TAK je unikátní především tím, že je využitelný napříč všemi administrativními prostory. Obsahuje základní i výškově nastavitelné pracovní a jednací stoly, lavice, dělící policové stěny, úložné prostory a nejrůznější doplňky.

Dokumenty ke stažení

Nábytková řada TAK ceník
Nábytková řada TAK knihovna 3D
Grand Prix Design Shaker 2018 za nábytkovou řadu TAK
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář. Za chvíli obdržíte e-mail, ve kterém bude aktivační link pro odemčení všech souborů na našem webu.

Jak na moderní kancelář, zjistíte na konzultaci zdarma

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktní osoba pro řadu TAK


Gabriela Pavlíková

podpora prodeje

praha@profil-nabytek.cz
+420 777 700 456

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.