Nábytek do hotelů a restaurací

Příjemné prostředí a komfort pro vaše hosty. To je základ úspěchu vašeho hotelu, apartmánů či restaurace. Ideální interiérové řešení pro svůj projekt najdete u nás.

Nábytek do hotelů a restaurací

Dopřejte svým hostům komfort

Hotel pro stovky hostů, menší apartmánová studia či příjemná restaurace. Výbava funkčním a hlavně pohodlným nábytkem je pro váš projekt nezbytná. Podívejte se, jaké prostory ubytovacích a restauračních zařízení nejčastěji zařizujeme.

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, na které s vámi probereme vaše představy a požadavky.
 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Hotelové pokoje

Vybavit hotelový pokoj tak, aby nábytek byl plně funkční, komfortní a zároveň korespondoval se stylem celého ubytovacího zařízení, bývá výzva. Naše řešení zahrnující osvědčené a designově nadčasové postele, noční stolky, skříně a sedací nábytek splní vaše požadavky.

Apartmány

Nejen elegance a moderní design. Zásadní při vybavování vašeho ubytovacího zařízení je i ergonomie a praktické vlastnosti nábytku. Se zařizováním apartmánů, kde je třeba myslet i na společné prostory, šatnu, koupelnu či kuchyň, máme bohaté zkušenosti.

Lázeňské pokoje

Do lázní se jezdíme léčit, odpočívat a užívat si nerušený klid. Přesně těmto požadavkům přizpůsobíme i naše řešení. I pro váš projekt navrhneme a zařídíme příjemné a atraktivně řešené prostory.

Restaurace

Nejen skvělé jídlo, ale i prostředí hraje výraznou roli v tom, aby se hosté cítili dobře ve vaší restauraci, kavárně či baru. Když se spojí vaše představy a požadavky s našimi zkušenostmi a originálními nápady, interiér vaší provozovny bude dokonale funkční a mimořádně příjemný pro návštěvníky.

Vstupní prostory

Vstup do vašeho hotelového či konferenčního zařízení je to první, co uvidí každý návštěvník. Jeho reprezentativní vzhled a originální styl je proto naprostý základ. Postaráme se o to, aby návštěvníci měli z vašeho interiéru skvělý první dojem.

Zajistěte svým hostům komfort

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, na které s vámi probereme vaše představy a požadavky.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.