Nábytek pro atypické interiéry

Reprezentativní vzhled, pohodlí, designová originalita. Nároky na interiér jsou různé, stejně jako existuje nepřeberná řada typů interiéru. Navrhneme a zrealizujeme výbavu vašeho atypického prostoru nábytkem tak, abyste z něj vytěžili maximum.

Nábytek pro atypické interiéry

Vybavíme jakýkoliv interiér

Ať už zařizujete showroom, butik, recepci, či jen potřebujete svůj interiér designově osvěžit, my vám pomůžeme. Nezáleží přitom, zda je pro vás zásadní funkčnost, ergonomie, design či originalita. Podívejte se, jaké z atypických interiérů vybavujeme nábytkem nejčastěji.

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, na které s vámi probereme vaše představy a požadavky.
 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Showroomy, lékárny, prodejny

Místo pro prezentaci a prodej vašich produktů si zaslouží funkční vybavení a především reprezentativní tvář. Váš interiér vyřešíme tak, aby korespondoval s vaší firemní filozofií a přesně splňoval to, co od své výkladní skříně potřebujete.

Recepce

První dojem je jen jeden. A první, co návštěvníci vaší provozovny uvidí, je recepce. Je proto důležité nepodcenit její design ani praktičnost pro personál. Návrh recepce vždy přizpůsobíme charakteru a velikosti vašeho projektu.

Bytové interiéry

Obklopte se prvotřídním nábytkem i doma. Od předsíně až po obývací pokoj, naše řešení vašeho interiéru bude odpovídat vašim představám. A je jen na vás, zda bude zadání klást důraz na elegantní design či praktickou stránku věci.

Designové kousky

Nebojte se ozvláštnit svůj interiér neotřelými originálními kousky. Designové doplňky Roksor jsou ideální volbou do jakéhokoli interiéru, kterému chcete vdechnout punc exkluzivity. Neformální elegantní prvky z dílny studia Schwestern kombinující ocelové konstrukce s dalšími materiály příjemně osvěží i váš projekt.

Splníme všechny vaše požadavky

Každý interiér je jiný a na každý máme jiné nároky. Při zařizování každého atypického prostoru dbáme na to, abychom maximálně využili jeho potenciál. Vyberte si z našich nábytkových řad, rádi vám také připravíme i nábytek 100% na míru. Prohlédněte si i naši nabídku nábytku do kanceláří, ordinací či hotelů.

Pořiďte si do interiéru kvalitní nábytek

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, na které s vámi probereme vaše představy a požadavky.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.