Showroom a prodejna Caravan Metropol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

· autor · studio Konceptual

· místo · Klíčany

· realizace · 2022

Showroom a prodejna Caravan Metropol

Nové prostory, které pobízí zákazníky ke koupi

Sladit barvy s konstrukčními prvky stavby, zakomponovat do nábytku kovové detaily a zjemnit prostor přírodním dřevem - tak znělo zadání od majitele společnosti Caravan Metropol, pana Jaroslava Nikodéma.  

Spolu s architektkami ze studia Konceptual, jsme vytvořili reprezentativní prostor kanceláří, prodejny a showroomu, kde mohou zákazníci Caravan Metropol nahlédnout na nejnovější trendy ze světa obytných vozů, ale také si pořídit různé campingové vybavení. Prvotní koncept prostor přišel od architektek. My jsme následně jejich vize přenesli do reálné podoby.

 

Přiznaná ocelová konstrukce dává showroomu nádech industrialismu  

Ocelová konstrukce v prostorách showroomu udává industriální styl celého projektu. Kovové detaily jednotlivých interiérových prvků jej navíc podtrhují a propisují se i do nábytku na prodejně. Pro tyto prostory bylo důležité zajistit maximální modularitu nábytku, což se nám podařilo díky panelovým systémům SlatWall, které umožňují zavěšení systémových háčků, držáků, polic a dalších doplňků.

 

 

"Veliké úsilí dalo vymyslet kovové kostry stolů, jednalo se o velké stoly na kovových konstrukcích, které měly mít minimalistický vzhled. Nakonec se nám podařilo konstrukčně docílit minimalistického vzhledu a zároveň 100% stability a tuhosti stolů," říká manažer projektu Jaroslav Jirák.

Potřebujete poradit s Vaším projektem?

 


Jaroslav Jirák

manažer projektu

jjirak@profil-nabytek.cz
+420 777 740 457

 
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.