Projekty

Interiéry nového sídla společnosti Škoda - Laurin & Klement Kampus

7.5.2024

Právě jsme dokončili vybavení kancelářských prostor nové centrály Laurin & Klement Kampus společnosti Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi. Svým objemem to byla jedna z největších zakázek v historii firmy. 

Interiéry nového sídla společnosti Škoda - Laurin & Klement Kampus

Nová budova poskytuje pracovní prostor pro více než 2 500 zaměstnanců největší české automobilky. Zajistili jsme stolní pracoviště pro 1 600 lidí, stoly pro představenstvo, výškově nastavitelné pracovní stoly, úložné prostory, ale také atypický nábytek do restaurace. Výstavba Laurin & Klement Kampusu byla dokončena 4. března. Nábytek se vyráběl a montoval od prosince 2023 do konce dubna letošního roku. Projekt byl pro nás zároveň netradiční – místo typické produkce vlastních nábytkových řad byl tentokrát vyroben nábytek podle designu  architektů automobilky Škoda.

IMG-20240321-WA0007.jpg

Nábytek do restaurace. Kampus Laurint & Klement.

Jedná se již o druhou spolupráci se Škoda Auto. V loňském roce byl dodán mobiliář do interiérů pražské IT centrály automobilky v AFI CITY Tower Praha. Kromě samotné výroby u nás probíhalo také prototypování jednotlivých kusů nábytku, jako jsou pracovní a jednací stoly nebo akustické paravány, které umožňují zaměstnancům pracovat v open space kanceláři s co největším komfortem. 

skafi 36.jpg

Interiéry pražské IT centrály AFI CITY Tower.  

Komplex Laurin & Klement Kampus se může pyšnit řadou udržitelných prvků a aspiruje tak na zlatý certifikát udělovaný německou společností DGNB. Mezi ně patří například fotovoltaické elektrárny na střechách budov, systém retence dešťové vody nebo ekologické dálkové vytápění.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.