Projekty

Náš precizní nábytek na míru padl do oka německým perfekcionalistům

16.12.2019

Interiérové prostory berlínského hotelu firmy Immobilen-Braun Gmbh & Co jsou promyšlené do posledního detailu. Cílí na mladé návštěvníky Berlína, kteří ocení příjemnou atmosféru, vzdušný prostor a moderní design. Nábytek na míru z dílny naší společnosti Profil Nábytek do celkového konceptu dokonale zapadá. Díky skvělé spolupráci s investorem i architektonickým studiem jsme projekt úspěšně dokončili bez jakýchkoliv komplikací.

about:berlin Hotel

Působivé dekorační prvky ve tvaru šestiúhelníků jsou dělané na míru ze smrkové biodesky.

 

Návrh pod taktovkou zkušeného architektonického studia

Koncepce nového berlínského hotelu vychází z požadavku na jedinečnost, prostornost a vytvoření pohodové atmosféry. Projekt zpracovalo architektonické studio HIDDEN FORTRESS z Berlína pod vedením šéfdesignéra Ingo Strobela.

Musíme uznat, že studio odvedlo úžasnou práci. Všechny interiéry se vyznačují příjemným designem, který je osobitý a od jiných hotelů dokonale rozpoznatelný. Jednou z hlavních předností about: berlin Hotelu jsou luxusní pokoje s velkorysými rozměry, které zajistí maximální pohodlí během pobytu. Liší se tak oproti mnoha jiným projektům, které se zaměřují spíše na minimalizaci plochy pokoje.

 

Nábytek na míru pro rozsáhlý projekt vznikal 2 roky

Vzhledem k rozsahu plánovaného projektu a náročným požadavkům ze strany investora i designového studia byla jeho realizace opravdovou výzvou. Díky skvělé komunikaci a dobrému plánování se vše podařilo realizovat ve stanoveném termínu. S přípravou designového nábytku jsme začali již na podzim 2017, kdy jsme zhotovili první vzorový pokoj a doladili jej k dokonalosti.

Už v lednu 2018 byl klientem schválen druhý vzorový pokoj, a tak jsme se mohli pustit do rozsáhlé výroby nábytku. Montáž interiérového vybavení v pokojích i společných prostorách hotelu probíhala od května do listopadu 2019. Kompletní realizace včetně stavebních úprav trvala bezmála 2 roky, výsledek ale rozhodně stojí za to.

 

Kompletní vybavení pokojů z dílny Profil Nábytek

Pro berlínský hotel firmy Immobilen-Braun Gmbh & Co jsme zajistili výrobu a montáž kompletního vybavení všech hotelových pokojů. V každém pokoji se nachází moderní skříně, designové úložné prostory, stolky i židle. Postarali jsme se také o výrobu pohodlných postelí a dodávku kovových doplňků. Díky nadstandardním rozměrům pokojů každý kus na míru zhotoveného nábytku v prostoru dokonale vyniká.

about:berlin Hotel

about: berlin Hotel se pyšní prostornými a moderními pokoji.

 

Společné prostory – od chodeb po lobby

Návrhem a realizací nábytku pro všechny hotelové pokoje naše práce nekončila. Podle návrhu architektonického studia jsme vyrobili i vkusné soklové obložení chodeb a zhotovili designový nábytek pro lobby. Kvalitní nábytek z české dílny tak zdobí recepci, lounge zónu i cateringovou zónu.

 

Cateringová zóna vás nadchne svou hravostí

Při realizaci zakázky jsme žasli zejména nad zdařilým návrhem cateringové zóny, který se architektonickému studio povedl na výbornou. Do jídelních prostorů jsme zhotovili lavice, stoly a působivé nástěnné dekorační prvky „hexagon“ ze smrkové biodesky. Nábytek z přírodních materiálů ve světlých odstínech působí v prostoru vzdušně a přirozeně.

about:berlin Hotel

Cateringová zóna hotelu je plná světla a čerstvé zeleně.

 

Na vytvoření příjemné a pohodové atmosféry se podílí i zdařilé zakomponování zeleně. Ta se nachází jednak ve dřevěných „hexagon“ prvcích, jednak ve stropní rampě umístěné pod střešními světlíky, které prostor prosvětlují. Za zmínku stojí také námi zhotovené cateringové pulty, které jsou obložené unikátním obkladem dTile vyrobeným na míru v Holandsku. Dlaždice se nemusí řezat, protože mají různé moduly včetně precizně zpracovaných vnějších a vnitřních rohových dílů. Použití dTile dlaždic jasně potvrzuje, že architektonické studio při návrhu interiérů nezapomnělo na žádný detail.

Dlouhodobá spolupráce s investorem i designéry se vyplatila – během 2 let vznikl v Berlíně jedinečný hotel, který zaujme návštěvníky inovativním moderním designem a osobitostí. Zákazník je s výsledkem naší práce velmi spokojený. Úspěšné realizace hotelu v centru Berlína si opravdu vážíme. A nezapomeňte, až budete někdy v Berlíně, ubytujte se v nádherném hotelu přímo v jeho centru. Uvidíte, že vás about: berlin Hotel nezklame.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.