Blog

Pohodlné posezení MOVE ME nejen do vaší kanceláře

25.10.2019

Pohodlná pohovka patří do každého obývacího pokoje, ale nejen tam. Místo pro odpočinek a pohodlné posezení si vyžadují i kanceláře a komerční prostory. Nepodceňte výběr správné pohovky. Musí zaujmout svým vzhledem, zapadnout do celkové koncepce interiéru a vytvořit útulné prostředí pro setkávání, jednání nebo relaxaci. Co všechno musí splňovat stylové posezení a podle jakých kritérií ho vybírat?

Pohovka MOVE ME

Minimalistická pohovka MOVE ME se prosadí v každém prostoru. Jejím základem je bytelná konstrukce a kvalitní polstrování v ideální výšce od země.

Velikost pohovky – jedno z hlavních kritérií výběru

Než se pustíte do výběru pohovky do kanceláře, zasedací místnosti či vstupní haly, promyslete si, jaké rozměry budou konkrétnímu prostoru nejvíce slušet. Malá pohovka se ve velké místnosti ztratí a nezajistí dostatek místa pro komfortní posezení, naopak velký kus nábytku může v menších interiérech překážet a působit až příliš mohutným dojmem.

Pohovku MOVE ME můžete upravit do varianty dvojsedák či trojsedák, opěrky lze volit nízké či vysoké. Zajímavá je i možnost varianty vysokého boxu, kdy sestavením dvou sedaček naproti sobě vznikne intimní prostor odstíněný od okolí do výšky 1180 mm.

 

Stylové posezení v minimalistickém duchu

Moderní interiérový design upřednostňuje funkčnost a praktické využití nábytku. Na tuto filozofii navazují i naše pohovky z nábytkové řady MOVE ME, které zaujmou svým jednoduchým a čistým designem, důmyslnou kombinací několika materiálů a kompaktními rozměry. Nehledejte u nich robustní vypolstrované opěrky ani tvarově složité prvky.

Pohovky jsou navrženy tak, aby zapadly do malých i velkých prostorů a zajistily vysokou úroveň pohodlí při sezení, ať už budou umístěny v rohu kanceláře, na recepci či v zasedací místnosti. Základem pohovek MOVE ME je bytelná konstrukce a kvalitní polstrování v ideální výšce od země okolo 45 cm.

MOVE ME Furniture range / Nábytková řada MOVE ME
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.