Projekty

Pokoje Botanique Hotel Prague se pyšní novým hotelovým mobiliářem z dýhy

19.8.2020

Pokoje Botanique Hotel Prague se pyšní novým hotelovým mobiliářem z dýhy

Koronavirová krize zásadním způsobem ovlivnila podnikatelskou činnost všech tuzemských hotelů. Ty se musely vypořádat s dočasným uzavřením, stejně tak i s výrazným poklesem návštěvníků. Oblíbený pražský hotel Botanique Hotel Prague se rozhodl neusnout na vavřínech a využil uzavření k rekonstrukci a modernizaci hotelových pokojů. Společnost Profil Nábytek zajistila výrobu a montáž hotelového mobiliáře, který je kompletně zhotovený z dýhy. Do pokojů inspirovaných přírodou dokonale zapadá.

Botanique Hotel Prague

Interiér pokojů navrhli v ateliéru Olgoj Chorchoj.

 

Návrh z pera uznávaného ateliéru Olgoj Chorchoj

Zmíněný hotel Botanique Hotel Prague, který sídlí v Karlíně v Sokolovské ulici, se s návrhem nového hotelového mobiliáře obrátil na uznávaný ateliér Olgoj Chorchoj. Právě z jeho pera pochází nově navržené interiéry hotelových pokojů, které důmyslně pracují s přírodními materiály.

Botanique Hotel Prague

Rám zrcadla barevně ladí se zbytkem hotelového mobiliáře.

 

Hřejivý vzhled nábytku z dubové dýhy se skvěle doplňuje s odstíny šedé. Ty se objevují u doplňků (čalounění či závěsů), stejně tak i na stěnách realizovaných betonovou stěrkou. Ateliér Olgoj Chorchoj navrhl i nové prostory koupelny, které se vyznačují minimalistickým pojetím a hojným využitím betonové textury.

Botanique Hotel Prague

Za návrhem designové koupelny v hotelu Botanique stojí také ateliér Olgoj Chorchoj.

 

Nábytek vyladěný do posledního detailu

Jsme rádi, že se právě naše společnost Profil Nábytek mohla podílet na zhotovení hotelového mobiliáře navrženého známým ateliérem. Při výrobě nábytku jsme vycházeli ze zpracovaných návrhů, ve kterých jsme na základě svých zkušeností provedli drobné technické úpravy. Vznikl tak esteticky hodnotný hotelový mobiliář kompletně zhotovený v dýze, který vyniká nejen nadčasovým vzhledem, ale také maximální funkčností a odolností.

Botanique Hotel Prague

Moderní lampička nebo elektrické zásuvky zabudované přímo v čele postele. Designéři mysleli na sebemenší detaily.

 

Světlé pokoje zajistí ideální podmínky pro práci i odpočinek

Nově zrekonstruované hotelové pokoje Botanique Hotel Prague poslouží všem návštěvníkům, ať už do Prahy vyráží za prací, nebo odpočinkem. Prosvětlené interiéry vybavené nábytkem z dýhy zajistí hostům skvělé podmínky jak pro relaxaci, tak hlubokou práci. V pokojích totiž nechybí ani prostorný dřevěný stůl s pohodlnou židlí, který je vybavený i designovou stolní lampou či elektrickými zásuvkami včetně USB portu.

Botanique Hotel Prague

Kombinací dubové dýhy a světle šedé barvy na stěnách vzniká útulný pokoj, který nabízí dostatek prostoru.

 

K odpočinku pak poslouží komfortní křeslo, ke kterému patří i malý precizně zpracovaný kulatý stolek. Opomenout nesmíme ani drobné detaily, které jsou taktéž vyrobeny z dýhy z dubu evropského. Zmiňme například velké kulaté zrcadlo s poutavým dřevěným rámováním, nástěnný věšák v dominantním dřevěném dekoru či otevřenou skříň s policemi. Tyto prvky doplňují jednotný koncept prostoru, ve kterém přírodní materiály hrají prim a významným způsobem podtrhují útulnost a vzdušnost.

Botanique Hotel Prague

Světle šedá barva se skvěle doplňuje s dubovou dýhou.

 

Individuální projekty vítáme s otevřenou náručí

Naše společnost se dlouhodobě zaměřuje na výrobu interiérového vybavení, které vychází z osvědčených nábytkových řad. Individuální projekty, které vyžadují kooperaci s architektonickým studiem, však vítáme s otevřenou náručí. Realizace hotelového mobiliáře z dýhy, která trvala včetně výroby i montáže přibližně 3 měsíce, je toho jasným důkazem. Kompletní rekonstrukce hotelových pokojů probíhala pod záštitou progresivní společnosti MRM Stavební Servis.

Uvědomujeme si, že design je stejně důležitý jako funkčnost interiérového vybavení. Proto spolupracujeme s řadou architektů, kteří s návrhem vysněného hotelu, kanceláře, ordinace či jiného prostoru pomohou i vám. Ozvěte se, představíme vám možnosti spolupráce a vyrobíme nábytek, který vás osloví.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.