Projekty

Realizace kanceláří, zasedací místnosti a recepce firmy WIA

4.9.2019

Telekomunikační operátor WIA patří mezi významné poskytovatele moderních telekomunikačních služeb pro firemní klientelu. V první polovině roku 2019 se pražská centrála firmy přestěhovala do nových prostor, které chtěla vybavit ekologickými a recyklovatelnými materiály. Obrátila se proto na naši společnost Profil Nábytek, která zajistila výrobu a montáž nábytku do kanceláří, zasedací místnosti i recepce. Ve spolupráci s naším interním architektem vznikly nové moderní prostory doplněné o nadstandardní množství interiérové zeleně.

Nábytek MOVE ME 1

Pro nové kanceláře firmy WIA jsme vybrali nábytek MOVE ME, který díky designu a světlým barvám skvěle funguje v kombinaci s ekologickými materiály a interiérovou zelení.

Firma WIA vsadila na nábytek z řady MOVE ME

U příležitosti stěhování do nových prostorů spustila společnost projekt Green WIA, který zahrnuje zejména energetické optimalizace rozsáhlé telekomunikační sítě. V souladu s touto filozofií chtěla vybavit své prostory moderním a ekologickým nábytkem. Po vzájemném jednání s naší firmou se nakonec rozhodla pro kancelářské vybavení z nábytkové řady MOVE ME. Do nových prostorů jsme dodali precizně zpracované stoly z lamina s přírodními prvky, skříně s úložným prostorem na šanony a paravány k oddělení sdružených pracovních míst.

Nábytek MOVE ME 2

Důraz byl kladen na ekologii a moderní vzhled.

Výroba a dodávka vybraného nábytku pro nás byla velkou výzvou. Na zhotovení 35 pracovních míst a dvou jednacích stolů jsme měli pouhé tři týdny. Navíc nás provázely komplikace s dodávkou materiálu. I přesto jsme vše zvládli v daném termínu, a to před oficiálním slavnostním zahájením provozu společnosti WIA v nových prostorách. Firma dnes pracuje v příjemném kancelářském prostředí a vzhledem ke spokojenosti s nábytkem z řady MOVE ME postupně objednává další kusy vybavení.

Návrh dispozic kancelářských prostorů byl v našich rukou

K zakázce pro společnost WIA jsme se dostali v průběhu rekonstrukce budovy, a tak jsme měli jedinečnou příležitost zasáhnout i do návrhu dispozic kancelářských prostorů. Uspořádání stolových sestav jsme navrhovali nezávazně na elektroinstalacích, které se osazovaly až na základě odsouhlaseného projektu.

V průběhu realizace jsme představili několik možných variant, které jsme s majiteli firmy ladili k oboustranné spokojenosti. Na návrhu interiéru pracoval náš interní architekt Ing. Michal Váňa. Opět jsme tak potvrdili, že Profil Nábytek dokáže zastřešit celý projekt od poradenství přes zpracování návrhu a vypracování rozpočtu po samotnou výrobu a montáž.

Nábytek MOVE ME 3

Prostorný stůl a pohodlné židle zpříjemní každé jednání s kolegy i klienty.

Zeleň a vertikální zahrady podtrhly důraz na ekologii

V souladu s nově spuštěným projektem Green WIA zakomponoval klient do svých nových kancelářských prostorů i nadprůměrný objem zeleně. Kanceláře i zasedací místnosti oživil větším počtem rostlin a vsadil i na poutavé vertikální květinové zahrady. Kancelářský nábytek MOVE ME s interiérovou zelení výborně ladí a společně přispívají k vytvoření příjemného a útulného pracovního prostředí.

Nábytek MOVE ME 4

 Kanceláře oživují vertikální zahrady plné svěžích rostlin.

Posvítili jsme si i na recepční pult

Kromě nábytku pro kanceláře a zasedací místnost jsme vytvořili i vybavení pro recepci firmy WIA. Reprezentativní a honosný vzhled recepce v souladu s filozofií firmy dotváří i poutavý recepční pult. Ten je vyroben v kombinaci umělého kamene CORIANU a laminovaných desek. Recepční pult jsme doplnili o LED podsvícení, které vytváří příjemnou atmosféru i v brzkých ranních či večerních hodinách.

Máme radost, že jsme se mohli podílet nejen na výrobě kancelářského nábytku, ale také na samotném návrhu dispozičních řešení nových prostorů pro společnost WIA. Zvažujete rekonstrukci nebo realizaci firemních prostorů? Ozvěte se nám, rádi vám představíme různé možnosti řešení, které vás nadchnou.

 
Nábytek MOVE ME 5

Při příchodu vás uvítá honosný recepční pult.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.