Projekty

Rozmanitost projektů nás baví! Přečtěte si o našich nejnovějších realizacích

9.1.2023

Tři rozdílné projekty – tři rozdílné řešení. Rádi se podílíme na různorodých projektech, které nás obohacují o nové zkušenosti a pomáhají nám posouvat se dál. Právě rozdílnost je jedinou spojkou mezi našimi realizacemi. 

COBAP Humpolec

Dokonale sladěné kanceláře společnosti COBAP

Z pera architektky Šárky Malé ze studia Koucky-arch.cz vzešly nové prostory společnosti COBAP unikátní svou barevnou souhrou. Architektka přišla s nápadem jednotlivé místnosti sladit do jedné barvy – vstupní prostory jsou proto kompletně vybaveny v barvě červené, zasedací místnosti a pracoviště zaměstnanců jsou realizovány v bílé a kancelář jednatele šedá. Náš projektový tým dokázal jednotlivé produkty barevně sladit až do těch nejmenších detailů.

IMG_0246.jpg

Ostravské koleje v novém kabátu

Komfort a moderní design je základem pro pohodlné bydlení. Vysoká škola Báňská v Ostravě si je toho plně vědoma, proto pro své studenty připravila rozsáhlou modernizaci vysokoškolských kolejí, která mimo jiné zahrnovala i přístavbu nových malometrážních bytů.

SIKO KOUPELNY

Prodejny SIKO vytvořené na míru pro zákazníky

Společně s designéry společnosti SIKO jsme dokázali v rámci modernizace prodejen vytvořit nová prodejní místa. Cílem bylo vytvořit nejen praktické, ale také komfortní a příjemné prostory jak pro zaměstnance společnosti, tak pro jejich zákazníky. Dominantou naší práce byl kompletní redesign prodejních míst. Původní koncept zavěšování lamel a elektroinstalací ke stropu jsme nahradili novou, samo stojnou konstrukcí, která s sebou přinesla jednodušší montáž, ale i celkovou optimalizaci nákladů pro klienta. 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.