Blog

Úložné systémy MOVE ME: hravost a variabilita na prvním místě

6.11.2019

Úložné systémy MOVE ME: hravost a variabilita na prvním místě

Bojíte se, že si do bytu nebo kanceláře pořídíte nábytek, který vám bude po nějaké době kvůli své jednoúčelovosti jenom překážet? Právě pro vás jsme navrhli úložné systémy MOVE ME, které se vyznačují nekonečnými možnostmi vzájemných kombinací. Lehké a přitom velmi odolné boxy poslouží jako úložné prostory, dekorace i předěly místností. Je jen na vás, jakým způsobem je v interiéru využijete.

MOVE ME Furniture range / Nábytková řada MOVE ME

Boxy z nábytkové řady MOVE ME můžete využít jako úložné prostory, dekorace, ale i jako předěly místností. 

Dřevěné boxy snadno přemístíte a poskládáte na sebe

Úložné boxy z nábytkové řady MOVE ME jsou vyrobeny z masivu, dýhy, MDF nebo laminovaných desek, které zajišťují maximální odolnost a stabilitu při nízké hmotnosti. Díky tomu se dají snadno přemisťovat, skládat na sebe, zavěšovat na zeď i používat jako konstrukce pod pracovní stůl. Navíc jsou předurčené jak pro umístění ve svislé, tak vodorovné poloze, takže si jejich tvar upravíte podle potřeb a požadavků konkrétních dispozic.

Úložné systémy MOVE ME váš prostor ozvláštní a budou v něm vypadat vzdušně. Ať už je využijete pro umístění šanonů, knih, kancelářských pomůcek nebo květin, vždy budete mít jistotu, že jejich tíhu bez problémů unesou.

 

Buďte hraví! Zkombinujte různé barvy i materiály

Hlavním jmenovatelem celé kolekce je hravost. Ta spočívá v nepřeberných možnostech vzájemné kombinace barev i materiálů. Úložné systémy MOVE ME nezapadají do žádných škatulek. Nelze je považovat za police, skříně nebo předěly. Budou tím, co z nich vytvoříte. Ať už dáváte přednost minimalistickému stylu, nebo vsázíte na výstřednost v podobě kombinace výrazných barev, s boxy uspějete.

Během návrhu subtilních boxů pracujeme s různými materiály a vytvoříme takové moduly, které do vašeho prostoru nejlépe zapadnou. Při výrobě posuvných dvířek používáme i sklo, magnetickou tabuli, překližku, dýhovanou desku nebo desku s textilním potahem, která poslouží jako nástěnka i akustická deska.

Sestavte si dělící stěny z úložných boxů

Potřebujete opticky rozdělit velkoprostorové kanceláře a vytvořit v nich několik pracovních míst? Vytvořte ze subtilních boxů dělící stěny, které poslouží jednak k optickému rozdělení místnosti, jednak k ukládání předmětů. Při využití modulů bez zadní stěny bude přístup k úložnému prostoru z obou stran, což oceníte právě při umístění volně v prostoru. Boxy lze také částečně uzavřít dvířky, které se vkládají do drážek, a tak se mohou snadno posouvat.

 

Skříň na spisy usnadní uložení většího množství dokumentů

Kromě oblíbených modulárních boxů, ke kterým lze přidat také zámek, jsme úložné systémy doplnili o prostorné skříně na spisy, do kterých se vejde i větší množství dokumentů. Skříně jsou opatřeny posuvnými dvířky z překližky. Designově se nesou ve stejném duchu, a tak se budou s boxy dobře doplňovat.

Na vlně hravosti a rozmanitosti se veze celá nábytková řada MOVE ME. Vyšperkujte svou kancelář, komerční prostor i domácí pracovnu designovým nábytkem, který kromě moderního vzhledu vyniká svou maximální funkčností.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.