Hotelový nábytek BLOCK

Příjemné prostředí je pro hezký pobyt ve vašem hotelu naprosto nezbytné. S nábytkovou řadou Block vybavíte jakékoli ubytovací zařízení, a to ke spokojenosti vaší i vašich hostů.

Hotelový nábytek BLOCK

Nábytek Block – příjemné ubytování

Zařizujete hotel, apartmány či jiné ubytovací zařízení? Nábytková řada Block bude ideálním řešením, které zajistí vašim hostům příjemné prostředí pro jejich pobyt. Jídelní stoly, komody a lůžka z této kolekce jsou navržené pro společné prostory, ložnice, obývací pokoje, kuchyně i koupelny.

V moderních interiérech vynikají svými jednoduchými tvary a čistými liniemi s důrazem na funkčnost každého produktu. Jednotlivé komponenty řady Block se vyrábí ve variantách z dubového masivu, dýhy a laminované dřevotřísky s předními plochami v bílém lesku. Záruka na nábytek Block je 3 roky.

Prohlédněte si, jak zásadní vliv má hotelový nábytek na celkový dojem z ubytovacího zařízení. Jednotlivé komponenty Block můžete samozřejmě doplnit i nábytkem pro atypické interiéry.

 

Jak vypadá Block

Co na vás čeká v řadě Block

Hotely, apartmány či bytové prostory, tam všude využijete nábytkovou řadu Block. V rámci kolekce si můžete pro svůj projekt vybírat z několika velikostí jídelních stolů, různých typů komod a lůžek.

Dokumenty ke stažení

Katalog hotelového nábytku BLOCK
Nábytková řada BLOCK ceník
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář. Za chvíli obdržíte e-mail, ve kterém bude aktivační link pro odemčení všech souborů na našem webu.

Vybavte svůj hotel v moderním stylu, přijďte na konzultaci zdarma

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktní osoba pro řadu BLOCK


Radim Kokojan

manažer projektu

radimk@profil-nabytek.cz
+420 777 740 465

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.