Atypické řešení nábytku pro Fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT v Kladně

10.4.2019

Zhotovení interiérového vybavení pro univerzity a jiné vzdělávací instituce vyžaduje individuální přístup s ohledem na přesné provedení dle zadávací dokumentace. I s tím se však dokážeme hravě vypořádat. Na podzim roku 2018 jsme realizovali zakázku pro Fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT v Kladně. Dodali jsme veškerý nábytek pro celou budovu KOKOS, a to včetně knihovny, která byla největší částí dodávky.

Kvalitní nábytek pro práci, studium i odpočinek

Univerzitní prostory nejsou jen centrem vzdělání. Slouží také k zajištění administrativy, reprezentace, setkávání, ale i odpočinku a relaxace. K realizaci nábytku do interiérových prostorů budovy KOKOS pro ČVUT v Kladně jsme vždy přistupovali s ohledem na funkci jednotlivých místností.

Zhotovili jsme kompletní vybavení kanceláří, zasedacích místností, stejně jako i odpočinkových zón pro studenty. Každý kus nábytku odpovídá svému účelu a vyniká rovněž z hlediska designu v návaznosti na jednotný styl univerzity. Díky kombinaci materiálů (kovu i dřeva) jsme vyrobili bytelný nábytek, který bez problémů vydrží i při každodenním provozu a zajistí maximální pohodlí.

 

Atypické prostory si žádají atypické řešení

Při realizaci nábytku pro ČVUT v Kladně jsme museli vycházet z detailně specifikované zadávací dokumentace, a tak jsme vsadili na atypické řešení. Každý kus nábytku jsme zhotovili na míru potřebám konkrétního prostoru. Při realizaci jsme vycházeli z ověřené nábytkové řady Progres, která vyniká propojením kvality a elegance a umožňuje funkční i ergonomicky vyvážené vybavení pro jakýkoliv interiér.

Prvky ze zmíněné nábytkové řady jsme využili především při návrhu a zhotovení skříní a stolových desek. Při výrobě kovových regálů jsme pak navrhli kompletní atypické řešení s důrazem na konkrétní požadavky a parametry ze strany zadavatele.  

Interiér FBMI ČVUT v Kladně

Vybavení knihovny, které vydrží nápor těžkých knih

Největší částí dodávky pro budovu KOKOS v Kladně bylo vybavení univerzitní knihovny. Obzvláště pečlivě jsme museli pracovat při návrhu a zpracování kovových regálů na knihy. Ty musely být subtilní, odlehčené, a přitom s velkou nosností. Vznikly tak moderně pojaté pevné regály, které bez problémů vydrží i nápor těžkých knih bez jakékoliv ztráty stability.

 

Montáž interiérového vybavení jsme zvládli za 3 dny

Výroba veškerého nábytku pro kanceláře, zasedací místnosti, odpočinkové místnosti a knihovnu byla náročná technicky i organizačně. Díky přesnému zadání a dobrému naplánování jsme však celou realizaci zvládli rychle a bez jakýchkoliv problémů. Jakmile jsme měli veškeré vybavení zhotovené, stačilo jen provést jeho montáž. I přes rozsah zakázky jsme montáž vybavení zvládli za pouhé tři dny. Už na začátku podzimního semestru si mohli studenti, pracovníci i návštěvníci univerzity užívat všech výhod a pohodlí nového vybavení.

 

Výroba nábytku pro vzdělávací instituce nám dělá radost

Máme radost, že se podílíme na vytváření dobrého zázemí pro kvalitní plnohodnotné vzdělávání. S realizací atypických řešení nábytku s důrazem na design, funkčnost a komfort máme bohaté zkušenosti. V minulosti jsme například realizovali interiérové prostory pro ČVUT CIIRC Praha, které již nějakou dobu dobře slouží svému účelu. Kontaktujte nás, rádi vám navrhneme nábytek, z něhož budete nadšení.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.