Kancelářský nábytek Progres

Uspořádejte sobě i svým zaměstnancům kancelář tak, aby se vám všem dobře pracovalo. S variabilním kancelářským nábytkem Progres se vám otevře spousta možností.

Kancelářský nábytek Progres

Nábytek Progres – vaše variabilní kancelář

Vybavte svou kancelář chytře a efektivně, abyste využili každý kousek prostoru podle potřeb vás i vašich zaměstnanců. Kancelářský nábytek Progres vám bude ideálním společníkem. Je totiž naším nejširším nábytkovým systémem, ze kterého snadno sestavíte funkční a ergonomicky vyvážené vybavení jakéhokoli kancelářského interiéru.

Nábytková řada Progres je spojením kvality a elegance, které pro vás vždy vytvoří příjemný pracovní prostor. Kombinací stolového a úložného nábytku vznikají přestavitelná pracoviště pro referenční i velkoprostorové kanceláře s různým stupněm vybavenosti.

Záruka na produkty z řady Progres je 3 roky. Alternativou k této řadě mohou být i kancelářské nábytkové systémy Polygon  a TAK.

Prohlédněte si kompletní nabídku produktových řad kancelářského nábytku v našem portfoliu.

 

Jak vypadá Progres

Co nabízí kancelářský nábytek Progres

Kancelářský nábytek Progres pro vás má vše, co potřebujete ve své kanceláři, ať už se jedná o malé referenční pracoviště, či o rozměrný open space. Využijte výškově nastavitelné stoly, skříňové systémy, kartotéky, kontejnery a židle z této řady.

Dokumenty ke stažení

Katalog kancelářského nábytku PROGRES
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář. Za chvíli obdržíte e-mail, ve kterém bude aktivační link pro odemčení všech souborů na našem webu.

Vybavte své kanceláře, zastavte se na konzultaci zdarma

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktní osoba pro řadu Progres


Bc. Miroslav Čermák

manažer projektu

mcermak@profil-nabytek.cz
+420 777 740 470

 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.