Blog

Jak na dokonale ergonomický pracovní stůl? TAK!

27.3.2019

Jak na dokonale ergonomický pracovní stůl? TAK!

Funkční ergonomický pracovní stůl je základním kamenem každé kanceláře. Ať už vybíráte stůl do vlastního kancelářského prostoru, kanceláře s větším počtem pracovních míst, nebo do zasedací místnosti, vsaďte na moderní odlehčený design kombinovaný s funkčností a praktičností. Díky tomu budete vnímat kvalitu stolu nejen na oko, ale i na dotek. Takové jsou naše ergonomické pracovní stoly z nábytkové řady TAK, které se stanou ústředním bodem každého kancelářského prostoru.

 

Dostatek prostoru na práci i komunikaci

Při výběru nového kancelářského stolu se zaměřte především na rozměry horní pracovní desky. U stolu v kanceláři lidé pracují, ale také se zde setkávají, komunikují, baví se i odpočívají. Pracovní kancelářský stůl musí zajistit dostatek volného místa pro počítač, kancelářské potřeby, ale třeba i osobní věci nebo oběd. Díky odsazeným nohám lze u stolu pohodlně sedět a “cestovat” okolo.

Zamyslete se nad tím, kolik prostoru na kancelářském stole potřebujete. Uvědomujeme si, že každý člověk je jedinečný, proto má individuální požadavky na pracovní prostor. Z toho důvodu jsme vytvořili kolekci pracovních stolů TAK, které díky své flexibilitě uspokojí potřeby každého. Ať už hledáte základní nebo výškově stavitelný stůl, sdílené pracoviště či barové posezení, z naší nabídky si vyberete.

 

Připojení k elektrickému napájení na dosah ruky

Jen těžko si můžeme v dnešní době představit pracovní stůl, na kterém by se nenacházel počítač, tiskárna, projektor či jiné elektrické zařízení. Základem ergonomie moderního pracovního stolu je bezprostřední přístup k elektrickému napájení. Zapomeňte na hledání zásuvky kdesi pod stolem. Pořiďte si takový pracovní stůl, který má přístup ke zdroji energie přímo z horní části pracovní desky.

Kancelářské stoly TAK jsou vybaveny elektrokanálem z černé MDF desky, která se vizuálně propisuje do vrchní části stolu. Zásuvka je pak schovaná pod horní krytkou elektrokanálu, jenž poslouží také jako důmyslný úložný prostor. Navíc vytváří barevný kontrast, který podtrhuje originální design nábytku.

Vyzkoušejte si práci vestoje

Pokud vám nevyhovuje mnohahodinové sezení u pracovního stolu, vyzkoušejte práci vestoje. Pořídíte-li si do kanceláře výškově stavitelný stůl na elektrický pohon, sami se rozhodnete, kdy budete sedět a kdy stát. Díky tichému elektrickému pohonu se během chvilky deska stolu přesune do požadované výšky. Varianta se zdvojenou deskou pak nabízí úložný prostor v zásuvkách. Ergonomičtější řešení pracovního stolu budete hledat jen těžko.

 

Ergonomické pracovní stoly TAK v praxi

Variabilitu a funkční řešení moderních designových pracovních stolů z řady TAK oceňují například v architektonickém ateliéru v Kutné Hoře, kde úspěšně používají i naše výškově stavitelné stoly. Při realizaci interiéru v pražských kancelářích firmy Blue Dynamic, v níž jsme nábytek různě modifikovali podle potřeb klienta, jsme zase vycházeli z řady MOVE ME.

Hledáte-li moderní řešení kancelářských prostor s důrazem na ergonomii a funkčnost, ozvěte se nám. Ve spolupráci s profesionálními interiérovými architekty se postaráme o to, aby kancelářský nábytek splnil veškeré potřeby vaší firmy a odpovídal vašim individuálním představám.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.