Blog

Koncept open space v praxi: Jak jsme přemýšleli nad showroomem v Humpolci.

1.3.2024

Nadčasovost, kvalita a variabilita jsou klíčovými atributy, které při práci na interiérech našich klientů pečlivě zvažujeme. Neomezujeme se pouze na estetický dojem. Místo toho vnímáme prostory jako organické entity, které se vyvíjejí a transformují s časem. Tuto filozofii zastáváme při každém projektu a ve spolupráci s renomovanými architektonickými ateliéry ji dokážeme realizovat. Jeden z nedávných projektů, showroom v našem sídle v Humpolci, nám poskytl možnost ilustrovat tyto principy.

PROFIL NÁBYTEK

Nový showroom v administrativní budově PROFIL NÁBYTEK v Humpolci. Foto: Tereza Práchenská

Proměnlivost a rozmanitost: Základní složky pro tvorbu dynamického prostoru.

Při setkání s architekty jsme měli jasnou vizi – vytvořit prostor, který nejen prezentuje naše produkty, ale zároveň má svou vlastní dynamiku. Chtěli jsme, aby showroom nebyl statický, ale aby se snadno a hravě přizpůsoboval konkrétním událostem, jako jsou setkání s klienty, workshopy nebo přednášky. Důležitým aspektem v navrhování tohoto prostoru byla jeho různorodost. Věříme, že okolní pracovní prostředí je klíčem k podpoře produktivity a kreativity, a proto jsme v showroomu vytvořili různé zákoutí, které poskytují jak soukromí jednotlivcům, tak prostor pro týmovou práci. 

PROFIL NÁBYTEK

Jednací stůl TAK, který nabízí prostor pro týmovou spolupráci. Foto: Tereza Práchenská

Pohyb: Klíčový prvek pro inovativní a proměnlivý pracovní prostor.

V celém showroomu dominuje jednotící prvek – pohyb. Nově představené produkty zahrnují mobilní vysoký stůl, pojízdnou dělící stěnu s integrovanou televizí a nástěnkou na jedné straně a tabulí na straně druhé, a červený zasedací box, který zaměstnanci mohou využít pro setkání se svými klienty nebo při potřebě změny pracovního prostředí. Součástí mobiliáře showroomu jsou i osvědčené kousky z řady TAK, založené na tradiční truhlářské receptuře. Mezi tyto nadčasové klasiky patří jednací stoly, lavice, regálové systémy a roksorové věšáky.

PROFIL NÁBYTEK

Mobilní vysoký stůl. Foto: Tereza Práchenská

Mobiliář napříč administrativou byl navržen tak, aby podporoval pohyb našich zaměstnanců a nabízel jim různá zákoutí, která mohou využít pro práci, online i offline schůzky, či pro relaxaci.

PROFIL NÁBYTEK

Kuchyňský kout s vysokým stolem z kolekce TAK. Foto: Tereza Práchenská

Jak vypadá náš nový showroom?

Prohlédněte si celou naší administrativu

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.