Projekty

Nábytek pro apartmány Škoda Auto Mladá Boleslav

19.6.2019

Nábytek pro apartmány Škoda Auto Mladá Boleslav

Když nás automobilka Škoda Auto oslovila s možností zapojit se do tendru na zhotovení nábytku pro jejich apartmány, neváhali jsme ani chvilku. Postavili jsme se před výzvu vyrobit kvalitní nábytek pro jednu z nejzvučnějších značek v České republice a uspěli jsme. Díky perfektní vzájemné komunikaci a kooperaci jsme v krátké době vyrobili a namontovali vybavení pro mladoboleslavské apartmány, které zaujmou reprezentativním vzhledem i funkčností.

Nábytek pro apartmány Škoda Auto Mladá Boleslav

Spolupráce s designéry přinesla skvělé výsledky

Realizace vybavení pro apartmány vyžadovala výrobu atypického nábytku. Ten jsme zhotovili na míru podle dodaných návrhů od interiérových designérů Škoda Auto Mladá Boleslav. Díky jasné koncepci a přesné projektové a technické dokumentaci jsme nábytek vyrobili do posledního detailu. Splňuje přísné požadavky na zasazení do požadovaného prostoru a vyniká i vysokou kvalitou zpracování.

 

Zázemí pro práci i odpočinek

Nábytek pro apartmány v Mladé Boleslavi byl vyroben s ohledem na reprezentativní vzhled a vysokou míru funkčnosti. Vznikl tak prostor, který uživatelům přináší vynikající zázemí pro odpočinek i práci. Součástí interiérového vybavení jsou postele z masivu, a to jak v jednolůžkovém, tak dvojlůžkovém provedení. V apartmánech nechybí ani pracovní a konferenční stoly. Úložné prostory jsou řešeny systémem zásuvek, nočních stolků a skříní. Koncept nábytku vychází z jednoduchého čistého designu s důrazem na funkčnost, odolnost, stabilitu a jednoduché používání.

Kompletní realizace apartmánů za plného provozu

Realizace interiérového vybavení pro Škoda Auto Mladá Boleslav proběhla ve stanoveném termínu a bez jakýchkoliv problémů. Veškeré montážní práce jsme prováděli za téměř plného provozu ubytovny, i s tím jsme si však poradili bez komplikací. Zakázka perfektně navazovala na nezbytné související práce – od vystěhování starého nábytku přes položení podlah a výmalbu až po samotnou montáž nového vybavení apartmánů.

 

Základem úspěchu je vzájemná spolupráce s klientem

Průběh zakázky pro mladoboleslavskou Škodovku nám opět potvrdil, jak důležitá je vzájemná kooperace s klientem. Díky pružné komunikaci jsme veškerá úskalí řešili flexibilně a operativně. Když byl drobný problém na obzoru, ihned jsme jej telefonicky vyřešili a dohodli jsme se na nejlepším řešení. Díky takové spolupráci byl zachován časový plán, nedošlo k posunutí termínu ani navýšení rozpočtu.

Jsme rádi, že se můžeme podílet na výrobě kvalitního nábytku, který poslouží zaměstnancům a klientům tak prestižních firem, jakou je právě Škoda Auto. Při realizaci interiérového vybavení často pracujeme jak s ověřenými nábytkovými řadami, tak s atypickým řešením na míru. Kontaktujte nás, rádi se postaráme o výrobu a montáž nábytku také pro vás. 

 
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.