Výstavy

Nábytek s naším rukopisem na Designbloku 2022 a konferenci Happiness@Work Live!

4.10.2022

Designblok 2022

Les je zdrojem života – a přesně proto byl letošním tématem Designbloku právě LES. Důraz se kladl zejména na důležitost enviromentálních otázek a využití přírodních materiálů. V prostorách Gabriela Loci, kde se festival konal, si své místo našly i produkty z naší nábytkové kolekce TAK, které mohli návštěvníci spatřit ve stánku společnosti GPS Legal. Na jednom místě tak mohli vyřešit advokátní služby a vybrat si nábytek nejen do pracoven. K vidění byl kruhový jednací stůl, regálový systém, barové židličky s nábytkářským linoleem či doplňky z roksoru. 

Konference Happiness@Work Live!

Nábytek dlouho neležel ladem a cestoval z festivalu na mezinárodní konferenci Happiness@Work pořádanou v Kongresovém Centru Praha. A o čem letošní konference byla? O udržitelnosti. O tom, jak přistupovat ke štěstí udržitelně. 

Spolu s architekty z Hezkey interiér a pražským coworkingem Opero jsme se podíleli na vybavení prostor chill zóny, kde mohli účastníci odpočinout, vyřídit si pracovní záležitosti u našich kulatých stolů či si přečíst knížky ze swap knihovny z regálů TAK, jehož přidanou hodnotou je například montáž bez nářadí.

Prostřednictvím kancelářského nábytku TAK se vracíme k nadčasové, pevné a elegantní konstrukci. Přesně podle prověřené truhlářské receptury, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Je oblíbený v kancelářích, ale i v coworkingových centrech. 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.