Blog

Nové úložné systémy TAK vaše prostory rozdělí i propojí

22.5.2019

Nové úložné systémy TAK vaše prostory rozdělí i propojí

Zařizujete novou rozlehlou kancelář a chtěli byste, aby působila intimnějším a osobitějším dojmem? Využijte dřevěné policové systémy, které poslouží jako stabilní úložiště a současně jako optické členění místnosti. Právě za tímto účelem vznikly nové úložné systémy TAK, které dokážou prostory rozdělit a současně propojit. Vyniknou nejen ve velkých, ale i malých kancelářích, kde lze zároveň systém využít pro zelené stěny.

 

Policový systém vynikne u stěny i v prostoru

Při tvorbě minimalistických policových systémů TAK jsme se inspirovali klasickým stavebním lešením, které musí být pevné a stabilní. Regály jsou vyrobeny z masivu a překližky a využívají tradičního truhlářského spoje, díky němuž se obejdou bez vrutů. Policové systémy je možné kombinovat s jinými úložnými prostory a vizuálně je tak provzdušnit či odlehčit.

Policový systém TAK může být stavěn jak ke stěnám, tak volně do místnosti, kde poslouží jako funkční dělicí prostředek. Při volném umístění lze regály zkompletovat i bez zadní stěny, aby lépe podtrhly otevřenost rozděleného prostoru a mohly být používány oboustranně. Místo překližkové zadní stěny je také možné použít speciální akustický panel pro zlepšení akustických vlastností větších prostor. 

 

Rozložení vzpěr či polic změníte během chvilky

Základem funkčního kancelářského nábytku je jeho maximální variabilita. To si při navrhování nových úložných systémů uvědomujeme. Proto vyrábíme nábytek, který umožní úpravu členění během chvilky. Konkrétně v případě policových systémů TAK jednoduše změníte rozložení polic i vzpěr a úložný prostor tím upravíte na míru aktuálním potřebám. Snadno tak například uvolníte jednu z polic a vytvoříte velký prostor pro uložení zimní bundy. Během chvilky také doplníte zadní stěnu pro větší soukromí, či postavíte další patro polic pro zvětšení úložného místa.

Propojte úložný systém s pracovním stolem

Kancelářské potřeby, dokumenty, knihy a další pomůcky by měly být od pracovního stolu na dosah ruky. Na to při navrhování nové kanceláře myslete a policové systémy zakomponujte tak, aby byly z pracovního místa dobře přístupné. Naše policové systémy lze také přímo propojit s deskou pracovního stolu. Vytvoří se tak plnohodnotné pracovní místo, které vynikne dostatečným prostorem na pracovní desce a bezprostředním přístupem k uloženým věcem.

Policový systém lze navíc kombinovat i s uzavřenými skříňovými systémy, jako jsou uzamykatelné boxy, které rozměrově vycházejí z regálového rastru a lze je tedy do regálů snadno zakomponovat.

 

Posuvné kontejnery pro ještě větší variabilitu

V některých případech je dobré mít v kanceláři i takový úložný systém, který se snadno přesune z jednoho místa na druhé. Doporučujeme proto do kanceláře pořídit i posuvné kontejnery, které najdete v úložných systémech TAK. Umístíte je třeba pod desku pracovního stolu a v případě potřeby je jednoduše přesunete na jiné pracovní místo, do zasedací místnosti, nebo je využijete jako odkládací pult.

Vhodnou kombinací úložných systémů, pracovních stolů, lavic a dalšího kancelářského nábytku vytvoříte funkční prostor, který zaujme svou variabilitou i odlehčeným vzhledem. Inspirujte se i dalšími výrobky z nábytkové řady TAK, díky nimž využijete plného potenciálu vaší kanceláře. 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.