Projekty

Poslední kousky skládačky: Blížíme se ke kompletnímu dokončení interiéru PROFILu!

18.5.2023

Poslední kousky skládačky: Blížíme se ke kompletnímu dokončení interiéru PROFILu!

Kdo si počká, ten se dočká... 

A přesně to platí i v případě našich nových kanceláří. V roce 2019 jsme zahájili oficiální stěhování firmy do nového areálu. Díky vaší důvěře v nás však naštěstí o práci nebylo nouze, a proto jsme realizaci vnitřních prostor prováděli postupně po etapách. Nejprve jsme začali se společnými prostorami jídelny, zasedacími místnostmi a následně jsme se dostali i k jednotlivým kancelářím našich zaměstnanců. Nyní můžeme s radostí oznámit, že se blížíme do grand finále a zbývají nám pouze kanceláře vedení a prostory showroomu. V blízké době se nám tak podaří dokončit naši dosavadní největší investici a přinést tak zákazníkům novou úroveň estetiky a funkcionalit.

PROFIL NÁBYTEK

Když surovost stavebních materiálů doplní designový nábytek

Nový areál firmy jsme vybudovali na brownfieldu na okraji města Humpolce a ulevili tak centru, ve kterém jsme měli oficiální sídlo přes více než 25 let. Na projektu s námi spolupracovalo architektonické duo – Monika Cihlářová a Iveta Šalamounová ze studia Schwestern, se kterými pravidelně spolupracujeme již několik let na rozmanitých projektech, ale také na vývoji nábytkových řad. 

V souvislosti s výstavbou nových kancelářských prostor se klade stále větší důraz na estetickou stránku prostředí. Architekty chtěli ukázat jejich neotřelým přístupem k projektu, že i klasická výrobní hala může mít své kouzlo a že surovost stavebních materiálů může být výhodou, pokud se s nimi umí pracovat. Architektky se tak nebály ukázat stavební konstrukční materiály, které doplnily nábytkářskými prvky z našich kolekcí MOVE ME a TAK.

Věříme, že nové prostory budou nejen funkční a praktické, ale také esteticky příjemné a inspirující pro naše zaměstnance, zákazníky a partnery. 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.