Blog

Profil nábytek se stěhuje. Na původní adrese však budeme stále Spolu

9.12.2019

Jeden krásný příběh skončil. Smutek však není na místě, protože hned dva nové začínají. A věřte nám, že si obě novinky zamilujete! Za účelem zefektivnění výroby jsme se totiž přestěhovali do nového areálu a na původním místě firemní prodejny v Hradské ulici je dnes showroom Profil nábytku se sdílenou kavárnou a coworkingovým centrem, které nabízí zajímavé služby pro všechny šikovné živnostníky a zaměstnává osoby se zdravotním handicapem.​

cowork_humpolec_09.jpg

Coworkingové centrum společně s kavárnou se nachází v prostorách naší staré prodejny.

 

Kvůli vám i pro vás

Tato změna je v podstatě jen přirozeným vývojem. A máte v ní prsty i vy! Díky našim zákazníkům totiž stále rosteme, což je nesmírně potěšující, ale zároveň i zavazující pocit. Takže se snažíme rozvíjet, zdokonalovat a zefektivňovat služby. Proto jsme se rozhodli učinit největší investici v historii Profil nábytku a u vlakového nádraží vybudovali novou výrobní halu, abychom měli vše pod jednou střechou a mohli vám dodávat ucelené komplexní realizace kancelářských, zdravotních a dalších interiérů.

 

Podpora místních živnostníků i obyvatel

Máme radost, že přesunutí a centralizace výroby nemá pozitivní dopad jen na vás, ale těží z něj také centrum Humpolce, protože se tímto krokem rázem výrazně ulehčila doprava ve středu města. Obyvatelé města také snad uvítají proměnu našeho starého areálu. Připravili jsme totiž koncept jeho dalšího využití tak, aby byl společensky i průmyslově prospěšný a podporoval především lokální drobné, malé a střední podnikatele.

Prvním nájemcem se stalo Coworkingové družstvo Spolu. To nás zaujalo snahou o vytvoření soudržné komunity nezávislých profesionálů na Humpolecku a zaměstnáváním osob se zdravotním handicapem, kterým tak dává šanci integrovat se do běžného života.

 

Tuze příjemný showroom

Prostory kavárny i sdíleného pracoviště jsme vybavili našimi nejnovějšími nábytkovými řadami TAK a MOVE ME, takže se při usrkávání fair trade bio kávy s dohledatelným původem, speciálního čaje nebo něčeho lehčího na zub zároveň přesvědčíte, jak vypadají jednotlivé produkty i celé sestavy v praxi. A obsluha vám o nich v případě zájmu ráda sdělí všechny nezbytné informace, které budete potřebovat. To už zní jako win-win-win situace, nemyslíte?

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.