Projekty

Realizace kanceláří In Creative v Brně s důrazem na brandovou identitu

21.1.2019

Realizace kanceláří In Creative v Brně s důrazem na brandovou identitu

Jednou z prvních realizací roku 2019 byla brněnská kancelář marketingové společnosti In creative. Zařídili jsme pracovnu vedení společnosti, hlavní zasedací místnost a jednací místnost, vše s ohledem na povahu a rytmus jednotlivých prostorů.

Při realizaci jsme volili kancelářský nábytek, který bude respektovat firemní identitu a zároveň i stávající vybavení prostoru. Pro interiérový design hlavní zasedací místnosti a menší jednací místnosti se přímo nabízelo odlehčené řešení nábytkové řady MOVE ME, které podtrhuje kreativní klima interiéru, v kombinaci s doplňky z řady TAK. Pro tentýž nábytek v podobném kontextu jsme se rozhodli například i při realizaci kanceláří pro MHA Humpolec.

In Creative Brno

V případě pracovny vedení společnosti jsme volili nábytkovou řadu TAK, která zlehka akcentuje neformální pracovní tón a jejíž nevtíravě elegantní vzhled nechává hovořit dřevo moderním a svěžím jazykem. Při realizaci interiéru In creative jsme navázali na zkušenosti získané koncipováním předchozích projektů kancelářských prostorů.

„Už téměř rok sídlíme v nových kancelářích. Nový nábytek vyjadřuje naši brandovou identitu a přitom klade maximální důraz na funkčnost,” hodnotí zařízený interiér Michal Baturko Olbert, marketingový ředitel společnosti In creative.

Neváhejte se na nás obrátit se svým projektem i vy. Kontaktujte nás a společně najdeme pro váš prostor optimální řešení.

 
Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.