Média

Slavíme 30 let na trhu!

1.9.2021

Slavíme 30 let na trhu!

1.1.1991 se zásadně změnily naše dosavadní životy. Založili jsme firmu, vydali se nepředvídatelnou podnikatelskou cestou a díky nástrahám a trnům, které jsme cestou potkali, jsme se dokázali zocelit a dostat se až sem. Je tomu již 30 let od našeho rozhodnutí. S díky přijímáme naše poslání a pevně věříme, že nás čeká ještě spousta krásných zítřků.

rok1997 (19).jpg

Čtyři truhláři, jeden sen.

Začínali jsme jako parta truhlářů, která pracovala v malé pronajaté dílně v prostorách bývalého okresního bytového družstva – nyní jsme vyrostli ve firmu zaměstnávající téměř 70 zaměstnanců. Uvědomujeme si, že klíčem pro úspěch není pouze tvrdá práce a těší nás, že právě my můžeme s hrdostí a vděkem hledět na naši firmu.

 

rok1999 (8).jpg

Díky patří ale hlavně VÁM!

Bez vás bychom totiž tak daleko nikdy nedošli. Chceme proto poděkovat vám Všem – našim partnerům, zákazníkům, rodinám, a především našim zaměstnancům, kteří jsou nedílnou součástí našeho týmu. Jste to právě vy, kdo nám pomáhá růst a zdokonalovat se.

 

majitele

Naše vize do budoucna?

Máme za sebou krásných 30 let, a i v budoucnu tu chceme být stále pro vás. Chceme se i nadále podílet na tvorbě prostředí, ve kterém se cítíte dobře. Budoucnost nám není lhostejná, proto bereme plnou zodpovědnost za naši přírodu, zušlechťujeme materiály, které nám dává a z nich tvoříme produkty, které se mohou pyšnit svou kvalitou, nadčasovostí a funkčností. V čemž chceme pokračovat i nadále.

 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.