Blog

Tvoříme kancelář: Polyfunkční POLYGON

8.5.2019

Tvoříme kancelář: Polyfunkční POLYGON

Při zařizování nové kanceláře se zaměřte na funkčnost. Ano, každý kancelářský prostor musí samozřejmě zaujmout svým vzhledem a vytvořit příjemné prostředí pro kreativní práci i vzájemnou komunikaci. I moderní kancelářský nábytek však musí splňovat přísné požadavky na dostupnost, snadnou ovladatelnost, manipulaci a multifunkčnost. Proto jsme vytvořili nábytkovou řadu POLYGON, která zdůrazňuje univerzální využití nábytku a kombinuje moderní design s funkčností. 

 

Polyfunkční nábytek pro práci i odpočinek

Kancelář není jen místem individuální práce, ale také vzájemného setkávání, kooperace, reprezentace a odpočinku. Na to byste měli myslet už při vytváření základní koncepce každého kancelářského prostoru. Zamyslete se proto nad tím, co vše očekáváte od kancelářského nábytku a veškerého vybavení.

Vybírejte do své kanceláře takový nábytek, který bude polyfunkční a vhodný jak pro práci individuální, tak kolektivní. Nezáleží na tom, jestli zařizujete malou kancelář, zasedací místnost či velký open space. Nábytková řada POLYGON zpříjemní jakýkoliv administrativní prostor a dopřeje celému kolektivu pohodlí a spoustu potřebného úložného prostoru.

 

Úložné prostory v okolí pracovního místa

Základem každé kanceláře je pracovní prostor. Ten se obvykle skládá z dostatečně prostorného kancelářského stolu a kancelářské židle. Myslete však na to, že i v okolí pracovního místa potřebujete dostatek úložných prostorů. Kancelářský nábytek POLYGON proto počítá i se systémem skříněk, polic, ale třeba i posuvných kontejnerů, které snadno přemístíte z jednoho místa na druhé.

Veškeré kancelářské potřeby, šanony, dokumenty či jiné pomůcky tak budete mít vždy po ruce. Kancelářský nábytek navrhneme přesně s ohledem na vaše potřeby. Vy i vaši zaměstnanci se budete naplno soustředit na práci bez nutnosti opustit své pracovní místo. To výrazně podpoří efektivitu a vytvoří ideální podmínky pro hlubokou práci a maximální využití potenciálu kanceláře.

Kancelářský nábytek POLYGON

Zaměřte se na snadnou ovladatelnost nábytku

Moderní kancelářský nábytek musí vynikat také snadnou ovladatelností. Při jeho výběru se zaměřte na to, aby se s úložnými prostory snadno manipulovalo. Jednoduchá ovladatelnost kancelářského vybavení byla hlavním kritériem při vývoji nábytku z řady POLYGON.

Dominantním a také hlavním estetickým prvkem celé řady jsou důmyslně řešené hrany, které svou vzájemnou kombinací vytváří úchytová madla. Ať už do své kanceláře zakomponujete naše kancelářské stoly, skříně, police či paravány, budete z jejich funkčnosti a praktičnosti nadšení.

 

Kombinace různých materiálů vypadá působivě

Chcete, aby vaše kancelářské prostory vypadaly moderně a zaujaly i z architektonického hlediska? Vybírejte takový nábytek, který vhodně kombinuje různé materiály, od dřeva po kov. Kombinace různých materiálů koresponduje s požadavky současného designu, navíc umožňuje naplnění požadavků na komfort, stabilitu a variabilitu.

Výběr kvalitního kancelářského nábytku je při návrhu každého kancelářského prostoru nejzásadnějším krokem. Uvědomte si, že v průběhu měsíců či let budete muset s velkou pravděpodobností provést úpravy interiéru a přizpůsobit úložné prostory a další vybavení svým aktuálním potřebám. Rozhodněte se proto pro polyfunkční nábytek, který splní svůj účel v každé situaci. Podívejte se také na navazující řadu MOVE ME, která je dalším vývojovým stupněm našeho kancelářského nábytku.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.