Blog

Tvoříme kancelář: TAK trochu jiná kancelář

24.4.2019

Tvoříme kancelář: TAK trochu jiná kancelář

Pokud vás čeká zařizování a vybavování nové kanceláře, zkuste na to jít trochu jinak. Oprostěte se od tradičního pojetí kancelářských prostorů a vsaďte na odlehčený nadčasový design s důrazem na funkčnost. Inspirujte se naší kolekcí kancelářského nábytku TAK, která sází na poctivé truhlářské řemeslo a vysoké estetické hodnoty. Kancelářské vybavení z řady TAK naplňuje potřeby individuálního komfortu, současně zkvalitňuje práci v kolektivu a vzájemnou kooperaci.

 

Nepodceňte vhodné umístění pracovního stolu

Pracovní místo je základem každé kanceláře. Proto byste se při návrhu nových kancelářských prostorů měli zaměřit zejména na vhodné umístění pracovního stolu a vybrat takový kus nábytku, který bude odpovídat individuálním potřebám vás i vašich zaměstnanců. Deska pracovního stolu by měla být dostatečně široká a hluboká a vhodně nasvícená.

Optimální je, pokud na pracovní stůl dopadá přirozené světlo z levé strany (v případě leváků pak z pravé strany). Pokud u stolu pracujete s počítačem, mějte na paměti, že obrazovka orientovaná proti oknu zbytečně unavuje zrak.

 

Místo pro soustředěnou individuální práci i kolektivní tvoření

Pracovní stůl může sloužit jak pro soustředěnou individuální práci, tak pro práci kolektivní. To jsme si při návrhu pracovních stolů z řady TAK uvědomovali, proto jsme vytvořili několik variant, které uspokojují individuální i kolektivní potřeby. Stoly TAK se stanou ústředním bodem vaší kanceláře. Vytvoří příjemné místo, kde se budou lidé setkávat, jednat, tvořit, pracovat, ale také odpočívat a bavit se. Pracovní stoly TAK jsou záměrně tvarově střídmé, díky čemuž vyniká jejich maximálních funkčnost, stabilita a propracovanost detailů.

Nábytková řada TAK

Sezení v kanceláři není jen o kancelářských židlích

Kancelářská židle patří k základnímu vybavení každé kanceláře. Existují však i další vhodné alternativy, které zvýší komfort a možnosti využití vašich kancelářských prostorů. Například naše dřevěné lavice z řady TAK jako netradiční kus kancelářského nábytku výrazně rozšíří možnosti individuálního i kolektivního využití kanceláří.

Na lavici můžete sedět i ležet, odpočívat i pracovat. Vhodným umístěním lavice ušetříte prostor a podpoříte týmovou souhru. V nábytkové řadě TAK naleznete i barové židle, designové houpáky a jiné prvky, díky nimž se posadíte uvolněně při jakékoliv méně formální příležitosti.

 

Policový systém – optimální řešení úložných prostor

I při výběru vhodných úložných systémů vsaďte na nekonvenční řešení. Náš policový systém TAK kancelář rozděluje a současně propojuje. Vytvoří intimnější prostředí a tím přispívá k vyššímu komfortu. Policový systém snadno postavíte ke stěně, stejně tak i volně do prostoru. Navíc jej můžete využívat oboustranně. Rozložení vzpěr a polic snadno změníte během několik minut, takže si jej můžete upravit podle svých aktuálních potřeb. Policový systém TAK se hodí i do open space prostorů, kde poslouží nejen jako úložný systém, ale také jako vizuální členění místnosti.

Buďte při zařizování kanceláří kreativní a nebojte se využívat i méně obvyklé typy nábytku. Nábytková řada TAK vám svými minimalistickými pracovními stoly, policovými úložnými systémy nebo třeba i dřevěnými lavicemi v kanceláři vytvoří vizuálně dokonalé a funkční pracovní prostředí. Jde to i jinak! TAK!

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.