Blog

Výškově stavitelný stůl TAK pro pohodlnou práci vsedě i vestoje

13.11.2019

Spojujete si kancelářskou práci s mnohahodinovým sezením za pracovním stolem, ze kterého bolí záda? Nemusí tomu tak být. S výškově stavitelnými stoly se sami rozhodnete, jestli chcete při práci sedět, nebo stát. Díky elektrickému pohonu změníte výšku stolu během pár vteřin, a tak v průběhu pracovní doby vystřídáte polohu kolikrát budete chtít. Výškově stavitelné stoly TAK jsou díky inovativnímu řešení skvělou volbou do různých typů kancelářských prostorů, kde zaujmou ergonomií, funkčností, praktičností a čistým designem.

 
Architecture studio in Kutná Hora

Výškově stavitelné stoly TAK jsou ideálním ergonomickým řešením pro kancelářské prostory, do nichž přináší funkčnost a praktičnost. Střídání polohy při práci pomáhá předcházet bolesti zad a zvyšuje soustředěnost.

Správná poloha těla je pro hlubokou práci zásadní

Pokud vás dlouhé sezení u počítače unavuje, potýkáte se s bolestí zad nebo se nemůžete pořádně soustředit, zkuste se postavit. Práce vestoje eliminuje řadu negativních vlivů, které jsou neodmyslitelně spojené s mnohahodinovým sezením. Pouhá změna polohy přispěje k tomu, že při práci zapojíte více svalů, přestanete se hrbit, budete se více hýbat a začnete se i lépe soustředit, čímž zvýšíte produktivitu.

To jsou hlavní důvody, proč se s nástupem výškově stavitelných stolů začal proměňovat pohled na tradiční uspořádání kancelářských prostorů. Nikoho už dnes nepřekvapí, že se pracovní stoly s možností nastavení výšky běžně objevují ve velkých i malých kancelářích po celém světě. Pořiďte si je i vy.

 

Výškově stavitelné stoly TAK zaujmou zdvojenou deskou

Většina výrobců nabízí stoly pro práci vestoje s jednoduchou deskou. Výškově stavitelné stoly TAK zaujmou na první pohled deskou zdvojenou, která přináší úložné prostory v podobě dvou integrovaných zásuvek. Dokumenty nebo kancelářské pomůcky máte vždy na dosah ruky. Řešení se zdvojenou deskou umožňuje i zakrytí zdvižného elektromotoru.

Opět se tak projevuje důraz na maximální funkčnost a čistý design, který je příznačný pro celou nábytkovou řadu TAK. Samozřejmě myslíme i na ty, kterým základní provedení s jednoduchou deskou vyhovuje. Rádi vám dodáme i ergonomické výškově stavitelné stoly s pracovní deskou v lamino verzi a bez zásuvek.

Tichý motor a snadné ovládání

Všechny výškově stavitelné stoly z naší dílny jsou vybaveny kvalitním elektromotorem s tichým chodem, který se postará o plynulé a svižné nastavení do požadované polohy. Velkou výhodou je také možnost nastavit si tři typy výšek stolu, které při práci nejčastěji využíváte. V případě potřeby je poté možné rychle převolit na vybranou výšku stolu bez toho, aniž by ji bylo nutné znovu nastavovat.  Pevný rám z oceli opatřený práškovým lakem zaručuje maximální stabilitu v jakékoliv pozici. Pro pohodlné upravení výšky slouží jednoduchý ovládací panel se dvěma tlačítky, který je umístěný ve spodní části pracovní desky. Kombinace konstrukčních dílů z pečlivě vybraných materiálů zajišťuje dobré zázemí pro efektivní práci, a to bez vyrušování ostatních spolupracovníků.

 

Výškově stavitelné stoly do kanceláře i coworkingu

Díky benefitům, které možnost změny polohy při práci přináší, se výškově stavitelné stoly s oblibou používají jak v domácích pracovnách, tak velkoprostorových kancelářích. Jsou skvělou volbou pro velká office centra, architektonická studia či ateliéry, coworkingy a jiné prostory, které jsou za normálních podmínek spojené s nezdravým mnohahodinovým sezením.

Stavitelné pracovní stoly TAK oživí dynamiku vaší kanceláře. Designově navazují na jednací stoly i úložné prostory TAK, se kterými se dobře kombinují. Vytvořte flexibilní pracovní zázemí, které podporuje osobní komunikaci a spolupráci v kolektivu. Moderní kancelářský nábytek zdůrazňující jednoduchost, funkčnost a ergonomii vám k tomu dopomůže.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.