Výstavy

Z Design Shakeru 2018 si odnášíme ceny Top Expo a Grand Prix

2.4.2018

V termínu 22.3. - 25.3. jsme se zůčastnili největší jarní přehlídky designu u nás - Design Shaker 2018. Představili jsme zde prototypy nových produktů a celkovou koncepci našeho uvažování o současných kancelářských prostorách. Mezi hlavní novinku patřil kancelářský stůl TAK s lavicí, který získal hlavní cenu za design Grand Prix. Dále u nás byl k vidění i výškově nastavitelný stůl, který mezi návštěvníky také upoutal zájem. Celková kompozice našeho stánku byla doplněná několika produkty z kolekce roksorjakostyl

Pokud jste nás navštívili na výstavě v Letňanech, nevšimli jste si nás sami - odborná porota udělila našemu stánku ocenění Top expo a nové nábytkové kolekci TAK první cenu za design !

Stůl TAK vznikl ve spolupráci s designéry ze studia Schwestern. Je určen pro administrativní či jiné společenské prostory a slouží jako jednací, ale i kolektivní pracovní stůl. Vsadili jsme na jednoduchost, funkčnost a kvalitní materiály jako je masivní dřevo, probarvovaná MDF deska, překližka či nábytkové linoleum, které je aplikováno na povrchovou desku stolu. Pracovní deska je atraktivní vizuálně, ale zároveň je velmi příjemná na dotek. Pod pracovní deskou je veden kanál, který je nejen konstrukčním prvkem, ale i funkčním detailem, díky kterému ať sedíte kdekoliv, můžeme velmi jednoduše připojit jakékoliv elektronické zařízení. 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.