Nábytek do velkoprostorových kanceláří

Otevřený kancelářský prostor je volbou pro dynamický tým, který úzce spolupracuje a bezprostředně komunikuje. Zároveň je nutné zajistit podmínky pro samostatnou práci a dostatečné zázemí. Toho dosáhnete rozčleněním interiéru nábytkovými prvky, které poslouží jako úložný prostor.

Nábytek do velkoprostorových kanceláří

Tady má každý své místo

Usnadněte svému týmu přímou komunikaci, ale každému jedinci dopřejte i jeho vlastní prostor. Interiér open space rozdělíte policovým systémem TAK nebo skříněmi na spisy MOVE ME. Užitečné jsou také paravány MOVE ME s širokou paletou upotřebení.

TAK se velkého prostoru nebojí

Stoly TAK vám poskytnou dostatek místa a komfortní hloubku na notebook i obědové menu. Štědrý úložný prostor u nich zajistíte policovým systémem TAK, který je použitelný oboustranně a zároveň open space přirozeně rozdělí. K sezení můžete netradičně využít lavice TAK, jež posilují týmového ducha a šetří prostor.

 

 

Prohlédnout celou řadu TAK

 

Open space podle MOVE ME

Královským trumfem řady MOVE ME pro velkoprostorovou kancelář je oboustranný pracovní stůl. Díky impozantní hloubce pracovní desky 1 600 mm umožňuje pohodlně až čtyři typová pracovní místa. Ta můžete navzájem oddělit paravány. Při členění open space vám cennou službu prokážou modulární boxy a skříně na spisy.

 

 

Prohlédnout celou řadu MOVE ME

 

PROGRES: Hřiště pro váš tým

Nábytková řada PROGRES vám umožní vytvářet pracoviště, jež se dají podle potřeby libovolně přestavovat. Vybírat můžete z široké škály stolů koncipovaných jak pro týmovou práci, tak pro samostatné úkoly. Stačí je už jen doplnit úložnými systémy v různých provedeních a hřiště pro váš tým je připraveno.

 

 

Prohlédnout celou řadu PROGRES

 

Dejte svému týmu prostor

Prostor pro všechny i pro jednotlivce. Naše nábytkové řady vám nabídnou oboje ve vysoce funkční podobě. Rádi s vámi probereme možnosti vaší velkoprostorové kanceláře!

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.