Blog

Harmonie tradičních metod a high-tech procesů. Jak vzniká nábytková řada TAK?

11.2.2024

Harmonie tradičních metod a high-tech procesů. Jak vzniká nábytková řada TAK?

Nábytková řada TAK staví na pevných truhlářských základech a nestárnoucích materiálech. Jak to vypadá v praxi? Každý kus je důkladně připraven pomocí moderní strojní technologie, avšak ještě důležitější je kvalitní ruční práce našich zkušených truhlářů.

Jak přesně probíhá výrobní proces našich designových kousků?

play
01

Začínáme na strojích

Nejprve využijeme moderní technologie Homag, předního hráče v oblasti ergonomie. S pomocí tohoto zařízení zpracováváme vstupní materiály, jako je masiv, překližka, MDF a laminát, které pocházejí od lokálních dodavatelů.

02

Pak přijdou na řadu zlaté české ručičky

Následuje fáze kompletace, kdy na scénu vstupují naši zkušení truhláři. Jejich ruční práce je klíčovým prvkem naší výroby. Díky nim každý kus nábytku dostává svou unikátní podobu.

Výsledek? Harmonie tradičního řemesla s moderními technologiemi

Během výroby spojujeme moderní technologie s tradiční ruční prací, abychom zajistili vysokou kvalitu a nadčasový design našeho nábytku. Sázíme na pevné truhlářské základy a používáme materiály, které neztrácejí svůj šarm ani po letech používání. Tradiční spoje, zvláště patrné na dřevěném policovém regálu, jsou doplněny osvědčenými technologiemi a pečlivým zpracováním.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.