Projekty

V kancelářích společnosti Testiana hraje prim nábytek z řad TAK a MOVE ME

29.7.2020

V kancelářích společnosti Testiana hraje prim nábytek z řad TAK a MOVE ME

Tamtamy šíří zprávy rychle! Máme radost, že zákazníci předávají svým známým doporučení na výrobky z dílny Profil Nábytek a přivádí k nám nové klienty. Jiní se na nás obrací poté, co narazí na naše internetové stránky a nechají se uchvátit jedinečností a autentičností vyráběného nábytku. Tak tomu bylo i v případě IT konzultační firmy Testiana, kterou oslovily kolekce MOVE ME a TAK. Společnost se stěhovala do nových kanceláří na Chodově a potřebovala dodat nábytek velmi rychle. Podívejte se, jak jsme se s výzvou vypořádali a po jakém řešení jsme sáhli.

Testiana s.r.o.

Pracovní prostory doplňují elegantní dekorační prvky.

 

Nábytek do tří týdnů? My to zvládneme!

Realizace kancelářských prostorů firmy Testiana byla výzvou z důvodu omezeného času. Společnost potřebovala vybavit kanceláře co nejrychleji, aby v nich mohla pokračovat v IT konzultační činnosti bez jakýchkoliv prodlev. Nechtěli jsme interiéry ušít horkou jehlou a zvolit kompromisy, které by dojem z výsledného prostoru degradovaly. Proto jsme se s Testianou domluvili na rozdělení zakázky do dvou částí.

V první části jsme dodali typizovaný nábytek, konkrétně stůl a kontejnery z nábytkové řady MOVE ME, a to už do tří týdnů od navázání spolupráce. Kanceláře tak byly rychle vybaveny základním nábytkem a připraveny pro využívání. V druhé části zakázky jsme už měli dostatek času, abychom si s prostorem vyhráli a ve spolupráci s naší designérkou dosáhli kompletního sjednocení a ucelení příjemného pracovního prostředí. Ve standardní době jsme připravili výkresovou dokumentaci i vizualizaci interiérů a pustili se do výroby veškerého nábytku. Ten zahrnoval jak typizované výrobky (například stoly TAK), tak ty atypické (kuchyňský kout na míru).

Testiana s.r.o.

Stůl TAK z jasanového dřeva s deskou z přírodní překližky pokrytou nábytkovým linoleem obsahuje praktický úložný prostor pro zásuvky i kabely.

 

Kanceláře s důrazem na čistý funkční design

Konzultační IT společnost Testiana poskytuje služby testování v různých oblastech. Proto potřebovala vytvořit prostory, které budou na jednu stranu reprezentovat a navazovat na filozofii firmy, na stranu druhou zajistí dobré podmínky pro hlubokou a soustředěnou práci.

Kombinace nábytku z kolekce TAK i MOVE ME tyto požadavky splnila na výbornou. Čistý funkční design je zřejmý ve všech realizovaných prostorách – v zasedací místnosti, kanceláři s kuchyňským koutem i manažerské kanceláři.

 

Zaměřeno na detaily

Díky rozdělení zakázky na dvě části měla designérka dostatek času, aby si s prostory vyhrála a vyladila je do posledního detailu. Na přání zákazníka jsme nábytek z řady TAK i MOVE ME doplnili o kovové komponenty. V kancelářích pak najdete spoustu přírodních prvků, které prostory zútulňují. Design podtrhují dekorace v podobě obrazů, fotografií nebo malých i velkých květináčů.

Zajímavým prvkem v jedné z kanceláří je dřevěná stěna s policemi, která prostor ozvláštňuje a vymaňuje jej ze stereotypu. Má také praktickou funkci. Zakrývá technické zázemí pro kanceláře – skříně na tiskárnu a kancelářské potřeby a také šatnu. Přesto, že jsou nové kanceláře společnosti Testiana střídmé a jednoduché, o drobné detaily a vychytávky v nich není nouze.

Testiana s.r.o.

Kanceláře umožňují soustředěnou práci a zároveň je pobyt v nich příjemný.​

 

Až na pár komplikací, které se v průběhu realizace dostavily (například nerovné stěny pro vestavný nábytek) byl průběh spolupráce hladký. Jsme rádi, že jsme společnými silami vytvořili v tak krátkém časovém horizontu kancelářský prostor, který přináší nový impulz pro práci a soustavné překonávání výzev.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.