Média

V novém areálu navrhujeme a vyrábíme Anti-COVID a Home office produkty

17.4.2020

Nacházíme se v době, kdy se vizím a novým příležitostem v médiích i v běžných hovorech mnoho prostoru nedostává. Ačkoli jsme si vědomi mnoha úskalí, která nám tato výjimečná situace přináší, snažíme se ji uchopit jako příležitost k inovacím. Reagujeme na aktuální potřeby a přinášíme vám mobilní dezinfekční skřín nebo produkty do domácích pracoven včetně stolů, sezení i dalších doplňků. 

Mobilní dezinfekční škíň

Univerzální mobilní stanice se základním vybavaním pro zajištění hygieny.

 

Mobilní dezinfekční skříň pro zajištění základní hygieny

Na trh přicházíme s univerzální mobilní stanicí pro zajištění základní dezinfekce a hygieny rukou při vstupu do veřejných, privátních a ostatních budov. Skříň disponuje zátěžovými kolečky s aretací pro snadnou manipulaci, integrovaný odpadkový koš, zásobník na papírové ručníky a zásobník na dezinfekci. Korpus vyrobený z melaminu a pracovní deska z kompaktu zaručují snadnou údržbu a odolnost vůči standardním dezinfekčním prostředkům.

Dodáváme do 14 dnů od objednání a nabízíme množstevní slevy. Přidáváme možnost si mobilní dezinfekční skříň nakonfigurovat dle svých požadavků - barevné provedení, vybavení doplňků a další. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo jednoduše objednávejte na našem e-shopu.

Mobilní dezinfekční škíň

Zaměstnanci i návštěvníci mohou díky dezinfekční skříni dodržovat základní hygienická opatření při vstupu do budov

 

Nábytek do domácích pracoven 

Řada z nás poprvé zakouší práci z domova. Lidé na Home office se kromě nové organizace práce musí potýkat také s organizací pracovních prostor. Víme, že základem všeho je kvalitní pracovní stůl. Vybírat můžete z designových produktů kolekce TAK a MOVE ME, ale i dalších atypických výrobků, které jsem pro vás připravili přehledně na našem novém eshopu. Kromě dodání stolu jsme připraveni Vám pracovnu navrhnout ve spolupráci s našimi architekty a designéry. 

DREVENY_STUL.jpg

Stůl je díky materiálům i výrobě velmi šetrný k přírodě a splňuje současné požadavky udržitelnosti. 

 

 

Firmy mají příležitost využít prázdných kanceláří k jejich inovaci

Jako společnost s 28letou tradicí a důrazem na truhlářské řemeslo jsme připraveni poskytnout špičkovou českou kvalitu, funkčnost a design kancelářského nábytku. Díky našim nejmodernější  technologiím v nové výrobní hale jsme schopni plnit Vaše požadavky v krátkých dodacích lhůtách. Navrhneme a vybavíme jakýkoliv typ pracovního interiéru, níže se podívejte na ty nejtypičtější. 

Vaše požadavky můžete posílat na obchod@profil-nabytek.cz nebo nám zavolat na telefonní číslo +420 777 700 456. Reagovat budeme okamžitě.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.