Nábytek do manažerských kanceláří

Jak vybavit manažerskou kancelář? Okázalost není nutná, ale nedržte se zpátky, pokud jde o design, originalitu a kvalitu. Bude totiž udávat tón celé firmy a pomáhat budovat její prestiž.

Nábytek do manažerských kanceláří

Řídící věž vaší značky

Základním kamenem manažerské kanceláře je velkorysý pracovní stůl s moderním, exkluzivním designem a prvotřídním provedením. Vybírali bychom ho v řadách TAK, MOVE ME či POLYGON a doplnili dalšími originálními nábytkovými prvky z těchto sérií, včetně úložných systémů a sezení.

Objevte funkční rozměr dřeva s řadou TAK

Nábytková řada TAK vnese do vaší kanceláře čisté a funkční estetično. Nabízí jednací stůl TAK s pracovní deskou potaženou nábytkovým linem, která poskytuje velkorysou plochu. Dostatek úložného prostoru si zajistíte policovým systémem a kontejnery TAK. Základem relaxačního koutku vaší kanceláře se pak může stát třeba konferenční stolek TAK.

 

Prohlédnout celou řadu TAK

Osvěžující paleta možností řady MOVE ME

Kolekce MOVE ME oživí vaši kancelář moderním, svěžím designem. S oboustranným pracovním stolem nebudete nikdy trpět nedostatkem pracovní plochy. Celý interiér můžete vizuálně povýšit a zároveň akusticky změkčit čalouněnými deskami. Sofa MOVE ME vám nabídne možnost posadit se uvolněně k vyřizování e-mailů či neformálnímu jednání.

 

 

Prohlédnout celou řadu MOVE ME

Moderně a sebejistě s řadou POLYGON

Design i materiálové řešení řady POLYGON je ztělesněním pojmů moderní a chytrý. Její vizuální styl a úroveň zpracování budí respekt. Vyberte si do manažerské kanceláře pracovní stůl POLYGON a každý den z něj načerpáte zdravou sebejistotu. Dostatek úložného prostoru mu dopřejete s pomocí kontejnerů stejné řady.

 

 

Prohlédnout celou řadu POLYGON

Udejte své značce tón exkluzivním nábytkem

Vybírejte z nábytkových řad, které vám poskytnou dokonale funkční pracovní prostředí a přitom vás budou reprezentovat. Rádi byste zařízení své kanceláře s někým probrali?

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Inspirujte se našimi referencemi