Nábytek do manažerských kanceláří

Jak vybavit manažerskou kancelář? Okázalost není nutná, ale nedržte se zpátky, pokud jde o design, originalitu a kvalitu. Bude totiž udávat tón celé firmy a pomáhat budovat její prestiž.

Nábytek do manažerských kanceláří

Řídící věž vaší značky

Základním kamenem manažerské kanceláře je velkorysý pracovní stůl s moderním, exkluzivním designem a prvotřídním provedením. Vybírali bychom ho v řadách TAK, MOVE ME či POLYGON a doplnili dalšími originálními nábytkovými prvky z těchto sérií, včetně úložných systémů a sezení.

Moderně a sebejistě s řadou POLYGON

Design i materiálové řešení řady POLYGON je ztělesněním pojmů moderní a chytrý. Její vizuální styl a úroveň zpracování budí respekt. Vyberte si do manažerské kanceláře pracovní stůl POLYGON a každý den z něj načerpáte zdravou sebejistotu. Dostatek úložného prostoru mu dopřejete s pomocí kontejnerů stejné řady.

 

 

Prohlédnout celou řadu POLYGON

Osvěžující paleta možností řady MOVE ME

Kolekce MOVE ME oživí vaši kancelář moderním, svěžím designem. S oboustranným pracovním stolem nebudete nikdy trpět nedostatkem pracovní plochy. Celý interiér můžete vizuálně povýšit a zároveň akusticky změkčit čalouněnými deskami. Sofa MOVE ME vám nabídne možnost posadit se uvolněně k vyřizování e-mailů či neformálnímu jednání.

 

 

Prohlédnout celou řadu MOVE ME

Objevte funkční rozměr dřeva s řadou TAK

Nábytková řada TAK vnese do vaší kanceláře čisté a funkční estetično. Nabízí jednací stůl TAK s pracovní deskou potaženou nábytkovým linem, která poskytuje velkorysou plochu. Dostatek úložného prostoru si zajistíte policovým systémem a kontejnery TAK. Základem relaxačního koutku vaší kanceláře se pak může stát třeba konferenční stolek TAK.

 

Prohlédnout celou řadu TAK

Udejte své značce tón exkluzivním nábytkem

Vybírejte z nábytkových řad, které vám poskytnou dokonale funkční pracovní prostředí a přitom vás budou reprezentovat. Rádi byste zařízení své kanceláře s někým probrali?

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Inspirujte se našimi referencemi

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.