Nábytek do zasedacích místností

Tady budete dojednávat a podepisovat kontrakty se svými partnery a zákazníky, proto se vyplatí vsadit na kvalitní design, který bude vaši značku reprezentovat. Při interních poradách a prezentacích oceníte dostatečné kabelové propojení a síťové připojení.

Nábytek do zasedacích místností

Image vaší značky

Pokud byste si měli vybrat jediný prostor, který bude reprezentativní, zvolte zasedací místnost. Ta by měla vždy podpořit solidní image vaší značky. Máte na vybranou mezi elegantně střídmými styly řad TAK a MOVE ME, ověřeným designovým nábytkem POLYGON a funkční a ergonomickou řadou PROGRES.

Minimalistická elegance MOVE ME

Řada MOVE ME rozzáří vaši zasedací místnost čistým minimalistickým designem. Jednací stůl o šířce 1 200 mm a délce 2 780 mm v nejdelší variantě vám otevře maximální prostor k jednání. Akustiku zasedačky můžete vytlumit čalouněnými deskami , které zároveň umožní vytvořit osobitý dekor.

 

 

Prohlédnout celou řadu MOVE ME

Když okázale, tak s řadou POLYGON

Reprezentativní řada POLYGON vás uchvátí prvotřídním designem podpořeným skvěle zvládnutou ergonomií. Za stolem POLYGON nebudete mít při jednání žádný problém se zdravou sebedůvěrou. Zasedačku doladíte funkčními designovými prvky, jako je věšák TAK z emancipovaného roxoru nebo čalouněné desky MOVE ME.

 

 

Prohlédnout celou řadu POLYGON

Klidný design TAK

Řada TAK zapůsobí na vaše partnery dojmem neokázalého luxusu. Jednací stůl TAK svou svěží kombinací dřeva s nábytkovým linem motivuje ke konstruktivním debatám a elektrokanál v pracovní desce vám nabídne rychlý přístup k zásuvkám. Stůl doplníte policovým systémem či lavicí TAK. Pro méně formální jednání pak můžete použít kulatý jednací stůl TAK.

 

 

Prohlédnout celou řadu TAK

 

Chytrá kvalita řady PROGRES

Jednací stoly PROGRES v sobě hýčkají kvalitu s elegancí a umí využít prostor chytře a s důrazem na efektivitu a vysokou úroveň ergonomie. Vizuální koncept interiéru dotvoříte čalouněnými deskami MOVE ME a věšákem TAK, který staví na dekorativní struktuře armaturovacího drátu.

 

 

Prohlédnout celou řadu PROGRES

 

Tady jste doma vy

V zasedací místnosti si musíte být jistí sami sebou – jako doma. Jaký nábytek zvolit, aby vhodně reprezentoval vaši značku? Bude nám potěšením vám poradit!

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.